Rezultate te kerkimit per termin: +Apr

Meta: total 185 / total_found 185 / time 0.000 / keyword[0] apr / docs[0] 185 / hits[0] 213 /
No Pic available
  • 2017-04-18

Era Istrefi mahnit publikun me performancën në Coachella

Era Istrefi performoi mbrëmjen e ndjeshme në festivalin më të madh në botë, Coachella, festival ky që mbledh yje nga e gjithë bota. Këngëtarja nga Kosova dhuroi një performancë mahnitëse për publikun. Ajo ndau disa momente nga performanca në llogarinë e saj të Instagram. Në videon

No Pic available
  • 2017-04-18

Një surprizë pas Pare si Rama, Pare si Thaçi

Dyshja Dj Blunt dhe Real One kanë njoftuar se do të sjellin një projekt të ri surpizë, pas suksesit me Pare si Rama, Pare si Thaçi. Ka vetëm pak javë që e kanë publikuar këtë këngë, dhe me një publikim në Instagram kanë treguar do të vijnë me projekt të ri ditën e enjte. Du

No Pic available
  • 2017-04-17

Dua Lipa çmend publikun në Coachella

Këngëtarja shqiptare me famë ndërkombëtare, Dua Lipa ka performuar në festivalin më të madh në botë, Coachella. Duket se ajo e ka çmendur publikun, të cilët kanë brohoritur gjatë performancës së saj.  Në një video të postuar në Instagram, duket duke kënduar Scared to be lo

No Pic available
  • 2017-04-16

Fansat ngatërrojnë Katy Perry me Justin Bieber

Pavarësisht se është një nga fytyrat më të njohura dhe me famë botërore, Katy Perry është ngatërruar nga fansat e saj me një tjetër personazh të famshëm, Justin Bieber. Konfuzioni ka ndodhur ditën e shtunë në mëngjes, kur 32-vjeçarja ka publikuar një foto në Instagram. Pas ndar

Kida ndjek hapat e koleges, koncert me DJ e famshëm
  • 2017-04-14

Kida ndjek hapat e koleges, koncert me DJ e famshëm

Këngëtarja kosovare, Kida do të performojë të shtunën në sheshin Zahir Pajaziti në bashkëpunim me DJ e famshëm francez, HCUE. Këtë gjë e ka bërë të ditur ajo nëpërmjet një postimi në Instagram, ku dhe ka treguar se ka ndjekur hapat e koleges së saj, Baby Gee duke nënshkruar kon

No Pic available
  • 2017-04-13

Kënd lodrash në Unazën e Re, do të ndërtohet dhe një shkollë

Në zonën e Unazës së Re, Bashkia ka përfunduar ndërtimin e këndit të dytë më të madh të lodrave pas atij të Parkut të Liqenit. Në një hapësirë prej 2300 m2, përveç hapësirës për të vegjlit, ky investim i shërben të rinjve dhe moshuarve. Në këtë zonë pritet të ndërtohe

No Pic available
  • 2017-04-13

Era Istrefi spot publicitar për markën e famshme

Era Istrefi duket se do të jetë pjesë e një tjetër suksesi pasi korri një sukses ndërkombëtar, me këngët e saj BonBon dhe Redrum. Por kësaj here nuk bëhet fjalë për muzikën. Këngëtarja shqiptare duket se ka firmosur një kontratë me markën prestigjoze të veshjeve Guess. Era po xh