Rezultate te kerkimit per termin: +Apr

Meta: total 185 / total_found 185 / time 0.000 / keyword[0] apr / docs[0] 185 / hits[0] 213 /
No Pic available
  • 2017-04-13

Astir, këndi i dytë më i madh i lodrave në Tiranë, pas atij te Liqeni

Veliaj: Është vetëm fillimi për transformimin e zonës së Astirit, së shpejti ndërtojmë edhe një shkollë të re Fëmijët e bllokut të pallateve që njihet ndryshe edhe si zona e Astirit, nga dje mund të luajnë në këndin më të madh të lojërave që ka ndërtuar Bashkia e Tiranës,

No Pic available
  • 2017-04-12

Nipi i modeles: Gjoksi yt është i shpifur

Modelja Tillie Medland ka shpërndarë një video me nipin e saj në rrjetin social, Instagram i cili e fut dorën poshtë bluzes për ti prekur gjoksin dhe i thotë se e ka të shpifur. Aty duket 2-vjeçari në krahët e saj, duke luajtur me të dhe më pas i thotë komentet e tij. Ndjekësit e 20-

No Pic available
  • 2017-04-12

Divorci nga burri e bëri që të dalë nudo nga gëzimi

Dita më e lumtur e jetës time. Jam më në fund e divorcuar. Unë po vrapoj lakuriq rreth oborrit tim duke festuar, ka shkruajtur Jodie Marsh në një postim në Instagram. Pamjet ku dukej duke kërcyer nudo i ka postuar në llogarinë e saj personale, të shoqëruar me një nënshkrim ku përshk

No Pic available
  • 2017-04-10

Era Istrefi kthehet nga bionde në brune

Këngëtarja Era Istrefi ka vendosur të ndryshojë pamje. Dhe kësaj radhe ajo ka bërë një ndryshim drastik duke u kthyer nga bionde në brune. Nëpërmjet një fotoje në rrjetin e saj social Instagram, këngëtarja e famshme është shfaqur me look-un e saj të ri. Përbri postimit , Era shkru

No Pic available
  • 2017-04-04

Rozana Radi shpreh dhimbjen për Françesk Radin: Po më shtohen shumë engjëj atje lart nuk dua më

Skena shqiptare humbi këngëtarin dhe kantautorin që i ka dhënë shumë muzikës shqiptare, Françesk Radi. Kantautori shqiptar ndërroi jetë dje, për shkak të hemoragjisë celebrale të ndodhur rreth një javë më parë. Këngëtarja e njohur dhe moderatorja e emisionit investigativ “B

No Pic available
  • 2017-04-03

Bebe Rexha këndon Kuq e zi në mes të Brooklyn

Këngëtarja e njohur me famë ndërkombëtare, Bebe Rexha ka publikuar videon duke kënduar Kuq e zi, disa ditë pasi kishte postuar një darkë familjare ku këndonte këngë popullore shqiptare. Nuk dihet nëse këngëtarja po përgatitej për ndonjë koncert, por poshtë ndërtesës ku po qëndr

No Pic available
  • 2017-04-03

Një boksiere si Dua Lipa

Këngëtarja e famshme kosovare, tashmë shumë e njohur në tregun ndërkombëtar muzikor, Dua Lipa përveçëse është një këngëtare shumë e suksesshme, tashmë dhe një “boksiere e zonja. Ajo di të ruaj linjat e saj trupore më së miri, pasi meret me stërvitje. Në një video të po

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama