Rezultate te kerkimit per termin: +Aquilani

Total: 144
No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:55.420Z

Liverpool, Aquilani zhgenjen The Reds

Kur ka kaluar pjesa me e madhe e sezonit, Liverpool po ve ne dyshim aftesite e mesfushorit italian, Alberto Aquilani, i blere ne muajt e veres per 20 milione euro. Ish lojtari i Romes nuk ka luajtur ende asnje ndeshje per 90 minuta te plota, por ketu ka ndikuar edhe nje demtim i rende n

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:31.356Z

Liverpool, Aquilani debuton kunder Arsenalit

“Aquiloony”, me kete titull e hap faqen sportive tabloidi “The Sun” qe ben nje analize te ndeshjes se pare te mesfushorit italian me fanelen e Liverpool ne takimin kunder Arsenal. Ish lojtari i Romes ka protestuar gjate ne fund te ndeshjes ndaj gjyqtarit Riley, duk

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:44.476Z

Aquilani tifoz i Romës gjatë derbit

Mesfushori i Liverpoolit, Alberto Aquilani, do të grumbullojë një grup tifozësh të Romës në Liverpul për të ndjekur ndeshjen e ish-skuadrës së tij kundër Lazios në Derby della Capitale. "Kam organizuar gjithçka dhe do ta ndjek ndeshjen këtu në Angli me motrën time, të dashur

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:26.253Z

Juan, Vucinic, Aquilani dhe Cicinho në listë

Të martën që vjen, Roma udhëton në Emirates Stadium ku do të përballet me Arsenalin në ndeshjen vlefshme për Ligën e Kampionëve. Giallorossët e kanë të gjatë listën e të lënduarve: Mirko Vucinic, Alberto Aquilani, Marco Cassetti, Jeremy Menez, dhe së fundmi lëndime të vogla ka

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:22.071Z

Aquilani nuk paraqet problem për Liverpoolin

Menaxheri i Liverpoolit, Kenny Dalglish ka insistuar se nuk do të jetë problem nëse Milani nuk e shfrytëzon opsionin për blerjen e mesfushorit Alberto Aquilani që do të përcillej me rikthimin e tij në Anfield Road. Aquilani nuk e ka plotësuar kuotën prej 25 paraqitjeve që ishte caktuar s

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:51.639Z

Aquilani nuk do të kthehet në Itali

Mesfushori i Liverpoolit, Alberto Aquilani, nuk do të kthehet në Serie A gjatë afatit kalimtar të janarit, thotë agjenti i tij, Franco Zavaglia. Mediat italiane kanë spekuluar se Aquilani mund të huazohet te Juventusi ose Interi, mirëpo duket se kjo nuk do të ndodhë. "Nuk ka mundësi pë

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:09.294Z

Benitez: Aquilani mund të luajë si sulmues

Menaxheri i Liverpoolit, Rafa Benitez, thotë se Alberto Aquilani mund të luajë si sulmues dytësor kundër Atletico Madridit në ndeshjen e nesërme gjysmëfinale të Europa League. Strategu spanjoll është duke menduar ta shndërrojë italianin në një armë sekrete sulmuese në tentativ�

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama