Rezultate te kerkimit per termin: +Aquilani

Total: 144
No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:44.476Z

Aquilani tifoz i Romës gjatë derbit

Mesfushori i Liverpoolit, Alberto Aquilani, do të grumbullojë një grup tifozësh të Romës në Liverpul për të ndjekur ndeshjen e ish-skuadrës së tij kundër Lazios në Derby della Capitale. "Kam organizuar gjithçka dhe do ta ndjek ndeshjen këtu në Angli me motrën time, të dashur

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:26.253Z

Juan, Vucinic, Aquilani dhe Cicinho në listë

Të martën që vjen, Roma udhëton në Emirates Stadium ku do të përballet me Arsenalin në ndeshjen vlefshme për Ligën e Kampionëve. Giallorossët e kanë të gjatë listën e të lënduarve: Mirko Vucinic, Alberto Aquilani, Marco Cassetti, Jeremy Menez, dhe së fundmi lëndime të vogla ka

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:22.071Z

Aquilani nuk paraqet problem për Liverpoolin

Menaxheri i Liverpoolit, Kenny Dalglish ka insistuar se nuk do të jetë problem nëse Milani nuk e shfrytëzon opsionin për blerjen e mesfushorit Alberto Aquilani që do të përcillej me rikthimin e tij në Anfield Road. Aquilani nuk e ka plotësuar kuotën prej 25 paraqitjeve që ishte caktuar s

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:51.639Z

Aquilani nuk do të kthehet në Itali

Mesfushori i Liverpoolit, Alberto Aquilani, nuk do të kthehet në Serie A gjatë afatit kalimtar të janarit, thotë agjenti i tij, Franco Zavaglia. Mediat italiane kanë spekuluar se Aquilani mund të huazohet te Juventusi ose Interi, mirëpo duket se kjo nuk do të ndodhë. "Nuk ka mundësi pë

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:09.294Z

Benitez: Aquilani mund të luajë si sulmues

Menaxheri i Liverpoolit, Rafa Benitez, thotë se Alberto Aquilani mund të luajë si sulmues dytësor kundër Atletico Madridit në ndeshjen e nesërme gjysmëfinale të Europa League. Strategu spanjoll është duke menduar ta shndërrojë italianin në një armë sekrete sulmuese në tentativ�

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:55.663Z

Juventus: Aquilani do të qëndrojë

Torino, 22 Mars NOA – Me shumë mundësi e ardhmja e Aquilanit do të jetë sërish tek bardhë e zinjtë e Juventusit. Me sa duket është arritur një akord dhe gjithçka mbetet në vullnetin e Juventusit në drejtim të lojtarit. Për shumë persona Aquilani

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:02.580Z

Aquilani mbetet në Liverpool

Alberto Aquilani nuk do të largohet nga Liverpool, pas vetëm një sezoni të kaluar në gjigantin anglez, ka insistuar menaxheri i tij, Franco Zavaglia. Gjatë javës së kaluar filluan të qarkullojnë spekulime rreth largimit të Aquilanit nga Anfield. Por, Zavaglia ka theksuar se klienti i ti

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama