Rezultate te kerkimit per termin: +Arban +Abrashi

Meta: total 492 / total_found 492 / time 0.000 / keyword[0] arban / docs[0] 1001 / hits[0] 1266 / keyword[1] abrashi / docs[1] 1211 / hits[1] 2186 /
Vetevendosje sulmon me veze Arban Abrashin
  • 2016-03-10

Vetevendosje sulmon me veze Arban Abrashin

brbrDeputetet opozitare paralajmeroje bllokimin e seances se Kuvendit te Kosoves diten e enjte Duke folur ne nje konference per shtyp nenkryetari i levizjes Vetevendosje Driton aushi tha se kundershtimi i opozites do te jete po aq i forte sa me pare Ndersa deputetja Derguti shtoi se policia po perdo

No Pic available
  • 2016-03-09

Sërish vezë mbi Ministrin e Punës dhe Mirëqenies Sociale, Arban Abrashi

Aktivistë të Lëvizjes Vetëvendosje kanë hedhur sërish vezë mbi ministrin e Punës dhe Mirëqenies Sociale, dhe zëdhënësin e Qeverisë Arban Abrashi. Ngjarja ka ndodhur rreth orës 10:30 para objektit të Qeverisë së Kosovës. Për Vetëvendosjen Abrashi, sikurse edhe kabineti qeveritar,

Ministri Abrashi sërish gjuhet me vezë
  • 2016-03-09

Ministri Abrashi sërish gjuhet me vezë

Ministri i Punës dhe Mirëqenies Sociale, Arban Abrashi, i cili është edhe zëdhënës i Qeverisë së Kosovës, është gjuajtur sot me vezë teksa po dilte nga objekti i Qeverisë së Kosovës ku morri pjesë në mbledhjen e sotme të ekzekutivit. Lëvizja Vetëvendosje ka pranuar se aktivist

LDK: Sulm i ulët ndaj Abrashit nga Lëvizja Antishtetërore
  • 2016-03-09

LDK: Sulm i ulët ndaj Abrashit nga Lëvizja Antishtetërore

Të ulët e ka quajtur Lidhja Demokratike e Kosovës sulmin ndaj ministrit të Punës dhe Mirëqenies Sociale, anëtar i Kryesisë së LDK-së, Arban Abrashi. "Lidhja Demokratike e Kosovës, këtë akt dhune të ideuar nga drejtuesit e Lëvizjes Vetëvendosje e konsideron sulm ndaj rezultateve të j

Kosove qellohet me veze ministri Abrashi
  • 2016-03-09

Kosove qellohet me veze ministri Abrashi

brbrMinistri i Punes dhe Mireqenies Sociale njeherazi zedhenes i qeverise se Kosoves eshte bere shenjestra e nje tjeter sulmi me veze te levizjes Vetevendosje Arban Abrashi eshte qelluar mengjesin e kesaj te merkure perpara selise se qeverise Ne deklaraten e Vetevendosjes theksohet se ministri mban

Qeveria e dënon sulmin me vezë ndaj ministrit Abrashi
  • 2016-03-09

Qeveria e dënon sulmin me vezë ndaj ministrit Abrashi

Qeveria e Republikës së Kosovës, nëpërmjet një deklarate për media, ka dënuar sulmin me vezë ndaj ministrit të Punës dhe Mirëqenies Sociale, Arban Abrashi, duke e quajtur veprim të ulët. "Ky veprim i ulët, i marrë përsipër nga një parti opozitare, është akt në vazhdën e sulme

Abrashi për Qosjen: Qoftëlargu paska dalë nga errësira
  • 2016-03-08

Abrashi për Qosjen: Qoftëlargu paska dalë nga errësira

Arban Abrashi i ka reaguar Rexhep Qosjen rreth intervistës që ai e dha sot për Rudina Xhungën. Abrashi ka thënë se Qosjen duhet ta shpërfillim dhe se jo rastësishtë ka mbetur në "errësirën e historisë". Lexoni reagimin e plotë të Abrashit: Qoftëlargu paska dal nga errësira e histori

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama