Rezultate te kerkimit per termin: +Arben +Ahmetaj

Total: 3644
No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:26.671Z

Arben Ahmetaj njofton rritjen e pagave me 10% për punonjësit e administratës

Ministri i Financave, Arben Ahmetaj, njoftoi se sot hyn në fuqi rritja e pagave për ata që punojnë në administratë, arsim apo shëndetësi. Sot, rritja 10% e pagës në administratë është një realitet. Është rritur paga me 10% për punonjësit e administratës publike, nëpunësit d

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:33.074Z

Kur Arben Ahmetaj vidhte impulse nga Telecom

Jamarbër Malltezi, ndërsa ka publikuar një mesazh për Klodian Zoton, njeriun misterioz të incineratorëve, ka thënë se ai do të tregojë qartë vjedhjen prej dhjetëra miliona eurosh në lidhje me incineratorin e Elbasanit dhe të Fierit. Në mesazhin e publikuar nga Jamarbër Malltezi vihet

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:30.301Z

Arben Ahmetaj flet nga spitali: Ja pse ndodhi aksidenti

Ish-ministri i Financave Arben Ahmetaj, pasditen e sotme është përfshirë në një aksident në Maqedoni ku ka mbetur i lënduar. Në një prononcim për Panorama, Amhetaj bën të ditur se është në gjendet të mirë shëndetësore dhe është i shtruar në spital. Sipas tij, aksidenti ka ardh

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:19.730Z

Projekt Buxheti 2017/ Arben Ahmetaj: Ky është buxheti i qytetarit shqiptar

Ministri i Financave Arben Ahmetaj ka prezantuar sot para deputetëve të Komisionit Parlamentar të Ekonomisë dhe Financave, Projekt Buxhetin e vitit 2017, që sikurse e theksoi ai, është buxheti i konsolidimit të rritjes ekonomike, financimit të reformave, uljes së borxhit dhe rritjes s�

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:34.119Z

Tentohet të goditet ministri Arben Ahmetaj

Përkrahësit pranë kandidatit Redi Rama, aktualisht kryetar i komunës Qendër në Tepelenë, kanë tentuar të godasin ministrin e Zhvillimit Ekonomik Arben Ahmetaj. Mësohet se simpatizantët e Redi Ramës e kanë sulmuar për ta goditur Ah

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:28.915Z

Ministri i Financave Arben Ahmetaj sot në Ekopolitike

 Sot në Ekopolitikë të gazetares Aurora Sulçe do të jetë i ftuar ministri i Financave, Arben Ahmetaj. Në panel do të analizohet ndikimi i reformave ekonomike që qeveria Rama ka ndërmarrë në këtë mandat të pare. Do të diskutohet për gjendjen e ekonomisë, biznesit dhe qytetarëv

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:26.720Z

Arben Ahmetaj komenton uljen e papunësisë: Një lajm i mirë

Ministri i Financave, Arben Ahmetaj, ka reaguar lidhur me publikimin e Anketes se Forcave te Punes sot nga INSTAT, per tremujorin e katert 2016. “Ulja e mëtejshme e papunësisë është një lajm tjetër i mirë për qytetarët dhe për ekonominë. Në një vit, është ulur ndjeshëm pap

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama