Rezultate te kerkimit per termin: +Arben +Isarajt

Total: 43
No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:15.638Z

PD terhiqet per ekstradimin

PD terhiqet per ekstradimin E enjte 24 Janar 2013 1658 Arben IsarajNe sfondin e retorikes se acaruar politike mes Tiranes dhe Beogradit qe kulmoi me post-ngjarjet pas heqjes se lapidarit ne Luginen e Presheves qeveria dergon ne parlament nje marreveshje me Kosoven ne 2 gjuhe duke perfshire edhe

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:58.672Z

Konflikti me Avokatin e Popullit, Arben Isaraj: Policia shkel ligjin

Partia Socialiste konstaton se është antikushtetuese dhe antiligjore të luftosh krimin nëpërmjet krimit. Deputeti Arben Isaraj tha se selia rozë, si çdo forcë tjetër demokratike, është e bindur se asnjë ide politike në Perëndim nuk ka aq forcë sot, sa ajo e rendit kushtetues. Isaraj n

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:59.591Z

Betohet Isaraj, PS kompleton mandatet

Tiranë, 4 mars, NOA Update Arben Isaraj, është deputeti i vetëm i opozitës që gjendet në sallën e Kuvendit duke ndjekur seancën plenare. Kjo pasi ai nuk ka mundur të bëjë betimin e tij javën e shkuar dhe duket se ka shfrytëzuar seancën e sotme për ta përmbushur këtë lloj proce

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:24.809Z

Zv.ministri i Drejtësisë, Arben Isaraj: Shorti i Kuvendit për KED na doli kopil!

Zv.ministri i Drejtësisë Arben Isaraj ka ironizuar ashpër me shortin e Kuvendit të Shqipërisë për Këshillin e Emërimeve në Drejtësi, prej te cileve gjysma e me teper dolen me revokim vize nga SHBA. Me anë të një postimi në faqen e tij në Facebook, Isaraj teksa sqaron sipas fjalo

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:46.042Z

Isaraj dhe Harito Nje baze te dhenash per pronat

Kaosi me pronat eshte nje prej ceshtjeve qe cenon stabilitetin ekonomik te Shqiperise sipas FMN-se dhe Bankes Boterore Pikerisht per kete arsye ministria e Inovacionit dhe ajo e Drejtesise po tentojne qe te krijohet nje menyre e re koordinimi te hartave dhe dosjeve te pronave per ti bere ato te akse

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:41.544Z

Tjetër arrestim, në pranga vëllai i Drejtorit të Transportit Rrugor (EMRI)

Në super aksionin që ngriti dje peshë vendin përveç arrestimeve të mësuara tashmë, policia ka vënë në pranga edhe një tjetër personazh të rëndësishëm në trafikun e narkotikëve. Mësohet se në pranga ka përfunduar vëllai i Arben Isarajt, Drejtorit të Përgjithshëm të Shërbim

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:15.649Z

Shqiperi marreveshjet me Kosoven edhe ne serbisht

pp p styletext-align justifyNe sfondin e retorikes se acaruar politike mes Tiranes dhe Beogradit qe kulmoi me post-ngjarjet e heqjes se lapidarit te ngritur ne nderim te deshmoreve te UCPMB-se ne Luginen e Presheves qeveria ka derguar ne Parlament nje marreveshje me Kosoven ne 2 gjuhe duke perfshir

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama