Rezultate te kerkimit per termin: +Arben +Skenderi

Total: 64
No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:20.136Z

Replika mes Balles dhe Ristanit per emerimet ne burgje

brbrPartia Demokratike ka vazhduar denoncimin e punesimeve politike ne administrate duke goditur kryeministrin Rama pikerisht ne premtimin e tij se e majta po ben shtet Sekretari i Pergjithshem i PD Arben Ristani ka publikuar nje leter qe zevendesdrejtori i pergjithshem i burgjeve Bledar Skenderi i

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:33.114Z

Legalizimet, 172 emrat që duhet të bëjnë pagesën për të marrrë tapitë

Për shumë qytetarë, nga ana e Drejtorisë Rajonale të ALUIZNI-t në Tiranë, ka përfunduar procedura e nevojshme për plotësimin e dosjeve tekniko-ligjore për objektet informale të vetëdeklaruara. Gazeta publikon sot 172 emrat që duhet të paraqiten pranë kësaj drejtorie, që gjendet në

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:41.492Z

Kenge napolitane ne "Takimin muzikor mes dy boteve"

Kuarteti Alban dhe sopranoja italiane Antonia Palazzo, interpretuan nen admirimin e pjesemarresve, ne naten e dyte te Festivalit Nderkombetar "Takimet muzikore te dy boteve", te organizuar nga shoqata kulturore shqiptaro-franceze "Argjiro". Sopranoja Antonia Palazzo, e cila rrjedh nga nje familje mu

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:13.239Z

Camerata behet nje vjece

Organizatoret e saj kane sjelle ne Shqiperi disa nga emrat me te njohur te interpretimit ne kontinent. Emra te tille si Ferrandis, Laroque, de Williencourt, Gallet etj., kane treguar nivelet e sotme te interpretimit bashkekohor, por edhe se ku eshte sot niveli artistik, te cilen duhet te keqyre Shq

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:49.977Z

Teater me dy koke

Teatri i ri i Komedise i merr Teatrit Kombetar sallen e vogel dhe pese teknike. Levizjet qe kane ndodhur ne organiken dhe ne prapavijen e Teatrit Kombetar paralajmerojne ndryshime te thella qysh ne muajin e pare te sezonit te ri artistik. Nje institucion tjeter pritet ti ngjitet ne shkurt Teatrit

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:14.705Z

29 drejtuesit e rinj në PD

Tiranë - Partia Demokratike zgjodhi sot forumet e larta drejtuese, si dhe votëbesoi dy nënkryetarët e partisë dhe kryesinë e grupit parlamentar Partia Demokratike zgjodhi sot forumet e larta drejtuese. Këshilli Kombëtar votoi për Sekretarin e Përgjithshëm, drejtuesit e Departamenteve dhe

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:28.208Z

Legalizimet, 242 familjet që marrin tapinë në Tiranë

Janë 242 familje në kryeqytet të cilat kanë gati lejet e legalizimit në Tiranë. Verifikoni emrat në listë dhe më pas kryeni pagesën e parcelës ndërtimore ARTUR LUMNOM SPAHIU MUSTAFA AHMET ISAKU SINAN MEHMET HAKCANI RAMADAN IDRIZ GJANA ILIR XHELAL DUMI, LUTFIE RIZA DUMI VASIL MHILL DEDNDR

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama