Rezultate te kerkimit per termin: +Arbrit

Meta: total 1000 / total_found 2302 / time 0.001 / keyword[0] arbrit / docs[0] 2302 / hits[0] 4091 /
Franceska paralajmeron Ermalin per ndarje me kete komunikim ne nuk do mundemi te vazhdojme
  • 2012-05-20

Franceska paralajmeron Ermalin per ndarje me kete komunikim ne nuk do mundemi te vazhdojme

Banoret shkojne te flene shume heret edhe pse dritat e dhomes nuk jane fikur ende . Liami kerkon qe te fiken dritat sepse i flihet ndersa Genta i kerkon Arbrit qe te bisedojne dhe ben disa lojra duke levizur e folur ne menyre qesharake. Genta me pas del nga dhoma e bisedon me Francesken ku te dyja k

Katër polet e planit të ri të Tiranës
  • 2012-05-19

Katër polet e planit të ri të Tiranës

Kryetari i Bashkisë Lulzim Basha, tha se projekti është hartuar në një kohë rekord prej 10 muajsh dhe se është mbajtur premtimi i bërë gjatë fushatë. Ai tha se ky plan është hartuar nga përfaqësuesit më në zë të botës akademike dhe ekspertë të njohur të fushës së arkitektur

Bejne shaka e argetohen me njeri-tjetrin
  • 2012-05-19

Bejne shaka e argetohen me njeri-tjetrin

Ne dhomen e ndenjes ndodhet Genta Arbri dhe Liami te cilet degjojne muziken ne sfond. Genta krijon nj tekst dhe e kendon me tingujt e muzikes qe eshte vendosur ne sfond duke iu pershtatur Liamit dhe duke permendur fakte qe lidhen me te. Ajo e pyet Liamin se cfare do ti bleje Evelines nese e fiton cm

Banoret ne tension per emocionet e spektaklit te sotem Franci e Genta Zenka Arber-Liam per loje
  • 2012-05-19

Banoret ne tension per emocionet e spektaklit te sotem Franci e Genta Zenka Arber-Liam per loje

Edhe pse ne shtepine e Big Brother ndizen dritat dhe vendoset muzika ne sfond si cdo dite banoret vazhdojne te flene edhe per shume minuta te tjera. I pari qe zgjohet eshte Ermali i cili fillon te pastroje me fshesen me korrent. Pas tij zgjohet Liami i cili shkon afer Gentes ne perpjekje per ta zgju

No Pic available
  • 2012-05-19

BB5, Gerta: Flija me Liamin për të acaruar Arbrin

TIRANE - Gerta Matohiti, një nga banoret e cila i rezistoi gjatë skualifikimit në “Big Brother”, ka rinisur jetën e saj jashtë mureve të shtëpisë. Por ka ende për të folur për marrëdhëniet e vendosura brenda, siç &eu

Rrefimi i Arbrit Qellimi i ardhjes ne BB eshte familja ime Perlotet nga mesazhi i babait te tij
  • 2012-05-19

Rrefimi i Arbrit Qellimi i ardhjes ne BB eshte familja ime Perlotet nga mesazhi i babait te tij

Arbana flet me banoret ku i thote se ata na kane rrefyer ne dhomen e rrefimit se si po e perjetojne eksperiencen e tyre ne BB kane folur per veten per gjerat qe kane jashte per mallin per vlerat njerezore per rendesine e kesaj pervoje. Jane rrefime te bukura te verteta te ndjera qe do ti ndajme se b