Rezultate te kerkimit per termin: +Arbrit

Meta: total 1000 / total_found 2218 / time 0.001 / keyword[0] arbrit / docs[0] 2218 / hits[0] 3927 /
Arber Ne finale Une Ermali Liami e Franceska- Franci Kush eshte fituesi i BB5
  • 2012-05-06

Arber Ne finale Une Ermali Liami e Franceska- Franci Kush eshte fituesi i BB5

Arber vjen prane Gentes dhe Franceskes dhe fillon ti ngacmoje me shaka duke u thene po beni thashetheme. Dy vajzat e ftojne ne biseden e tyre dhe Arber shtrihet aty prane. Franceska i thote arbrit se ai eshte i vetmi konkurrent i Big Brother qe vjen nga Kosova dhe qe qendron kaq gjate ne shtepi. arb

Dritani Nga te gjitha vajzat qe mund te fitoje eshte Genta Gerta e Arber kunder
  • 2012-05-06

Dritani Nga te gjitha vajzat qe mund te fitoje eshte Genta Gerta e Arber kunder

Prane Arbrit dhe Tanit vjen edhe Gerta dhe Dritani e ngacmon duke i thene shiko po te dridhen duart se dole ne nominim. Gerta nuk e vazhdon me tej shakane e tij dhe ai vazhdon me pas kur ajo i kerkon cigare. une kam cigare per te gjithe do tu jap te tereve se do behem i mire kete jave thote Tani dhe

Ermali Liamin skam nominuar asnjehere kam nominuar Francesken kuptojeni se ne loje skam njeri
  • 2012-05-05

Ermali Liamin skam nominuar asnjehere kam nominuar Francesken kuptojeni se ne loje skam njeri

Ermali bashke me dy djemte Gracianon dhe Tanin shkojne ne dhomen e gjumit dhe aty fillon perseri diskutimi qe ata ben jashte. Dritani dhe grupi tjeter mendojne se Gracianon e kane nxjerre ne nominim pikerisht banoret me te cilet ai rri me shume por ata nuk e pranojne kete dhe thone secili se ke kane

No Pic available
  • 2012-05-05

“Shpirti i arbrit në shekuj” sot në Muzeun Historik Kombëtar

TIRANË- Në vazhdim të aktiviteteve për 100-vjetorin e Pavarësisë, ditën e sotme do të çelet në Muzeun Historik Kombëtar ekspozita "Shpirti i Arbrit në shekuj" dhe njëkohësisht do të bëhet promovimi i librit antologji n

Gerta i mbyll deren Arbrit Genta e Graciano Te vetmit te nominuar qe spo debatojme
  • 2012-05-05

Gerta i mbyll deren Arbrit Genta e Graciano Te vetmit te nominuar qe spo debatojme

Ndersa ne shtepine e Big Brother jane fikur dritat e banoret hyjne brenda per te fjetur Gerta ia mbyll deren Arbrit dhe nuk e lejon qe te hyje brenda. Ajo i thote me shaka se ai duhet te fleje me Genten kete nate dhe se ajo nuk ka per ta lene qe te hyje brenda. Kini per te pare qe nuk do tju lej te

Diskutojne per sendet e humbura te Arbrit dhe Tanit Graciano i gjen
  • 2012-05-05

Diskutojne per sendet e humbura te Arbrit dhe Tanit Graciano i gjen

Ndersa Liami eshte duke bere dush atje shkon Gerta e cila i propozon atij qe ti bejne nje loje Arbrit dhe ta lagin pasi ia kane fshehur te brendshmet dhe ai do te ndihet ne siklet duke mos pasur cte veshe. Ndersa ne dhomen e gjumit banoret diskutojne lidhur me furcen e humbur te Dritanit pak me