Rezultate te kerkimit per termin: +Ardhm

Total: 2482
No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:07.458Z

Rama: Nuk e rrezikoj ardhmërinë e Shqipërisë

Kryeministri i Shqipërisë, Edi Rama, i është rikthyer temës së shkatërrimit të armëve kimike të Sirisë, një çështje kjo që është bërë tepër e ndjeshme, ka nxitur reagime, protesta dhe frikë n&e

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:28.842Z

Rrustem Berisha: Nuk e ndërroj partinë

Aleanca për Ardhmërinë e Kosovës nëpërmjet një komunikate për media ka bërë të ditur se deputeti i saj Rrustem Berisha nuk do ta lë AAK-në. Lexojeni të plotë njoftimi e AAK-së:AdPlatformZone = {id: "549fcab82",format: "

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:43.018Z

Muhamet Kelmendi rikthehet në AAK

Sot Aleancës për Ardhmërinë e Kosovës iu ribashkua Prof. Dr. Muhamet Kelmendi. Prof. Dr. Muhamet Kelmendi do të jetë pjesë e strukturave politikëbërëse e vendimmarrëse në Aleancën për Ardhmërinë e Kosovës dhe

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:45.932Z

Qindra të rinj nga Zhuri e Landovica i bashkohen AAK-së

Aleancës për Ardhmërinë e Kosovës, dega në Prizren, ju kanë bashkangjitur mbi njëqind të rinj. Në mënyrë simbolike për 44 prej tyre, kartelat e anëtarësisë ua ndau kryetari i Aleancës për Ardhmërinë e

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:13.146Z

Ramush Haradinaj e dështon takimin e Bllokut?

Lideri i AAK-së, Ramush Haradinaj, e ka dështuar takimin e sotëm të Bllokut, duke organizuar tubime me simpatizantët e partisë. Haradinaj, fillimisht, do të takohet në Deçan, në ora 12 e pastaj në Suharekë në ora 17.AdPlatformZone =

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:23.872Z

AAK, qeverisë dhe kryeministrit: Mos i injoroni sindikatat

Grupi Parlamentar i Aleancës për Ardhmërinë e Kosovës konsideron se problemet zgjidhen vetëm duke i trajtuar ato, e jo duke i injoruar. "Grupi Parlamentar i Aleancës për Ardhmërinë e Kosovës e thërret Qeverinë dhe Kryeministrin e

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:17.433Z

Efektet vërehen në të ardhmën

Qeveria e Kosovës ka organizuar mbledhjen e përbashkët me Qeverinë e Shqipërisë, por shumë analistë, politikanë këtë mbledhje si dhe ndarjen e 100 mijë euro për Luginën e Preshevës e kanë cilësur më shumë

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama