Rezultate te kerkimit per termin: +Ardiana +Hobdari

Meta: total 18 / total_found 18 / time 0.000 / keyword[0] ardiana / docs[0] 322 / hits[0] 393 / keyword[1] hobdari / docs[1] 73 / hits[1] 103 /
No Pic available
  • 2010-05-13

Personalitetet kunder Rames, mberrin ne 279 numri i tyre

Vijon rritja e numrit te personaliteteve dhe intelektualeve te njohur qe shprehen kunder Edi Rames per greven e urise. Dje shkoi ne 279 numri i personaliteteve qe firmosen letren e hapur "Mos blloko rrugen e Shqiperise drejt Evropes" ndaj kreut te opozites Edi Rama, qe prej 13 ditesh lejoj vijueshme

Shkojnë në 279 firmat e elitës intelektuale në peticionin kundër izolimit të Shqipërisë nga Edi Rama
  • 2010-05-13

Shkojnë në 279 firmat e elitës intelektuale në peticionin kundër izolimit të Shqipërisë nga Edi Rama

Kësaj radhe akademia e shkencave, historianë, gjuhëtarë, punonjës shkencorë, arkeologë, por edhe artistë, regjizorë, piktorë e tenorë të tjerë i shtohen emrave të elitës së kobit që i kërkojnë Edi Ramës: Mos blloko rrugën e Shqipërisë drejt Evropës!Universiteti politeknik i T

No Pic available
  • 2010-05-13

Kundër grevës lista arrin në 279 intelektualë

Firmosin peticionin edhe 56 akademikë dhe artistë Jan shtuar zrat kundr vendimit t opozits pr t hyr n grev urie n krkim t transparencs s vots. Peticionit kundr kryesocialistit Edi Rama i jan shtuar dje dhe 56 akademik e artist, duke e uar n 279 numrin e tyre. N kt list t gjat em

No Pic available
  • 2009-01-14

Njohja e diplomës, lista e aplikantëve që duhet të tërheqin dokumentin e njohjes

Jonida Tashi Zbardhen emrat e 500 aplikantëve që duhet të paraqiten pranë Ministrisë së Arsimit për të tërhequr dokumentin e njohjes së diplomës. Pas verifikimit të dosjes së çdo aplikanti, Sektori i Njohjes së Diplomave në Ministrinë e Arsimit ka publikuar emrat e kanidatëve, t

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama