Rezultate te kerkimit per termin: +Argjentines

Total: 453
No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:43.899Z

Batista konfirmohet trajner i Argjentines

Sergio Batista u konfirmua sot si trajner i perfaqesueses argjentinase te futbollit nga Federata Argjentinase e Futbollit AFA. Sipas burimeve zyrtare trajneri u zgjodh me konsensus nga Komiteti Ekzekutiv i AFA-s per te qene trajner i kombetares lsquoalbiceleste deri ne 2014.Batista ishte

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:50.097Z

Maradona trajner i Argjentines

Ish kampioni i Botes Maradona mund te jete trajner i Argjentines. Kerkesa e ardhur nga federata argjentinase e futbollit, eshte pranuar nga kampioni botes.Maradona do kryeje disa analiza antistres dhe kardiake dhe nese e kalon proven atehere ai do jete trajneri i ri.

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:50.086Z

Dorehiqet trajneri i Argjentines

Trajneri i Argjentines Bazile ka dhene doreheqjen pas humbjes qe skuadra pesoi ne Kili se fundmi.Federata ka sqaruar se ishin arsyet personale qe sollen largimin por te gjithe e dinin se trajneri vuajti presion te vazhdueshem si pasoje e rezultateve zhgenjyese.Per Bazile ishte eksperienca e dyte ne

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:51.444Z

Maradona sot 48 vjec, edhe trajner i Argjentines

Diego Armando Maradona nuk e ka pranuar ende se eshte arritur nje marreveshje zyrtare per te drejtuar ekipin kombetar te Argjentines. Te marten, Maradona dhe Karlos Bilardo kane marre nje oferte zyrtare, per te drejtuar ekipin kombetar te Argjentines. Oferten e ka bere Julio Grondona, presidenti i F

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:45.494Z

Kontroll antidoping futbollisteve te Argjentines

0 FIFA ka kryer nje kontroll te befasishem antidioping per lojtaret e Argjentines Mjeket kane qene ne qe

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:43.898Z

Batista teknik i Argjentines Maradona Ai eshte klloun

BUENOS AIRES- Serxhio Batista do te jete trajneri i ri i Argjentines duke pasuar ne kete menyre Diego Armando Maradonen. Vendimi u mor nga Federata Argjentinase pas nje takimi te gjate te zhvilluar diten e hene. Batista ka qene trajner i perkohshem qe pas Boterorit te Afrikes se Jugut kur Maradona d

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:23.112Z

Incident mes presidentit te Uruguait e Argjentines

Incident mes presidentit te Uruguait e Argjentines E shtune 06 Prill 2013 1407 p styletext-align justify Incident mes presidentit te Uruguait e ArgjentinesDuhet te ishin aleate dhe miq te ngushte por nje mikrofon i lene hapur zbuloi aksidentalisht se cfare mendon presidenti i Uruguajit Hoze Muhi

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama