Rezultate te kerkimit per termin: +Argjentines

Total: 453
No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:51.393Z

Maradones i ofrohet drejtimi i Argjentines

Diego Armando Maredones i eshte ofruar te drejtoje kombetaren e Argjentines. Ne nje takim me kreun e Federates Argjentinase te Futbollit, ish-yllit te futbollit boteror i eshte propozuar te drejtoje perfaqesuesen, por Maradona nuk ka konfirmuar ende pranimin e detyres. “Duhet ende

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:48.199Z

Batista Objektivi i Argjentines fitorja e Kupes se Botes

Trajneri i kombëtares se Argjentines, Sergio Batista ka bere te ditur se objektivi i skuadres se tij eshte fitorja e Kupes se Botes. Batista mori drejtimin e perfaqesues bardhekalter, duke zevendesuar ne pankinen e saj legjenden Diego Armando Maradona pas deshtimit ne Boterorin 2010. Sipas tij,

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:19.369Z

Brazili i Nejmarit i jep leksion futbolli Argjentines se Mesit

var fbShare url httpvizionplusalbrazili-i-nejmarit-i-jep-leksion-futbolli-argjentines-se-mesitsize smallp styletext-align justifyBrazili i ka dhene nje leksion te vertete futbolli Argjentines ne nje ndeshje qe eshte konsideruar nga me te fortat e historise se futbollit boteror Superderbi i amerikes

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:49.026Z

Mundo Deportivo Perballe Argjentines mund te ishte Shqiperia

0 brbr brbrNje grup futbollistesh qe mund te luanin ne boteror per vendin e dyte Shqiperine Ky eshte thel

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:59.291Z

Maradona Messi nuk do e vesh me fanellen e Argjentines

Ne Argjentine te gjithe besojne se Lionel Messi do te rikthehet ne kombetare me perjashtim te Diego Armando Maradones Trajneri i ri i La Selecion Edgardo Bauza udhetoi drejt Barcelones se fundi vetem e vetem per tu takuar me yllin e Barcelones dhe per ta bindur 5-here fituesin e Topit te Arte te ris

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:48.466Z

Blanko drejt Argjentines per te mos u kthyer me

Me shume mundesi aventura e trajnerit Luis Manuel Blanko te Dinamo duket se ka perfunduar. Edhe pse deri me tani asnjera nga palet presidenca dhe trajneri nuk ka dhene ndonje detaj largimi i argjentinasit eshte i paevitueshem. Takimi Fatet e tekniku amerikano-jugor duket se jane vendosur dy ne

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:51.925Z

Maradona, dy gezime ne nje dite

Ish sulmuesi i Argjentines dhe Napolit mbush plot 48 vjec por ajo qe mund te quhet “qershia mbi torte” ne kete dite te vecante per te, eshte se tashme ai do te jete edhe trajner i kombetares se Argjentines, enderr qe iu be realitet. Diego Armando Maradona festoon sot ndoshta

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama