Rezultate te kerkimit per termin: +Argjentines

Total: 453
No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:43.898Z

Batista teknik i Argjentines Maradona Ai eshte klloun

BUENOS AIRES- Serxhio Batista do te jete trajneri i ri i Argjentines duke pasuar ne kete menyre Diego Armando Maradonen. Vendimi u mor nga Federata Argjentinase pas nje takimi te gjate te zhvilluar diten e hene. Batista ka qene trajner i perkohshem qe pas Boterorit te Afrikes se Jugut kur Maradona d

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:23.112Z

Incident mes presidentit te Uruguait e Argjentines

Incident mes presidentit te Uruguait e Argjentines E shtune 06 Prill 2013 1407 p styletext-align justify Incident mes presidentit te Uruguait e ArgjentinesDuhet te ishin aleate dhe miq te ngushte por nje mikrofon i lene hapur zbuloi aksidentalisht se cfare mendon presidenti i Uruguajit Hoze Muhi

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:06.336Z

Messi kthehet dhe i jep fitoren Argjentines

brbrNga lotet e kupes se Amerikes dhe deklaratat per terheqje nga kombetarja tek rikthimi me gol qe i jep shpresa dhe gezim nje populli te tere Ky eshte Leo Messi ylli i futbollit boteror i cili u bind te bente prapaktheu nga trajneri i ri i perfaqesues argjentians Edgardo Bauza duke qene serish shp

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:51.007Z

Maradona: Enderroj stolin e Argjentines

Legjenda e futbollit argjentinas Diego Armando Maradona ka shprehur deshiren per te drejtuar kombetaren e vendit te tij. Legjenda e futbollit argjentinas Diego Armando Maradona ka shprehur deshiren per te drejtuar kombetaren e vendit te tij. “Dua qe nje dite te drejtoj perfaqesuese

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:51.821Z

Balotelli i padisponueshem per ndeshjen ndaj Argjentines

TIRANE- Sulmuesi i Italise, Mario Balotelli, nuk do te luaje ne ndeshjen miqesore ndaj Argjentines te merkuren ne Rome, beri te ditur te marten Federata Italiane e Futbollit (FIGC). "Super Mario", vuan nga nje demtim ne gju. Ai do te jete i padisponueshem edhe per ndeshjen e play off vajtje te Liges

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:57.256Z

Tenis,rezultat i barabarte mes Argjentines dhe Spanjes

Rezultati i pergjithshem midis Argjentines dhe Spanjes ne tenis eshte 1-1.Ne diten e pare te turneut Dejvis Kup argjentinasi Nalbandian ka mundur Devid Ferrer duke e cuar ne 1-0 rezultatin per Argjentinen.Ne takim gjithcka eshte barazuar kur Lopez ka mundur pa probleme argjentinasin Del Potro.

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:24.362Z

Messi: Mjaft me kritika ndaj Argjentines

“Shtypi duhet te ndalet nga hedhja e baltes mbi kombetaren e Argjentines, aq me teper qe ndodhemi ne nje situate shume delikate”. Ky eshte komenti i yllit te kombetares bardhekalter, Lionel Messi. Sulmuesi i Barcelones ka folur ne nje interviste per kombetaren e drejtuar nga

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama