Rezultate te kerkimit per termin: +Argjentines

Total: 453
No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:51.588Z

Mesi-K.Ronaldos Ke rastin te shohesh spektakel

Para sfides mes Argjentines dhe Portugalise e gjithe vemendja eshte perqendruar te dy futbollistet me te mire te viteve te fundit Lionel Mesi dhe Kristiano Ronaldo. Dy kombetare prestigjoze me ne krye dy lojtare te jashtezakonshem. Ylli argjentinas nuk deshiron te shihet ne nje duel vetem mes tij dh

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:49.609Z

Wilmots Argjentina ka Messin ne kemi Hazard

Marc Wilmots nuk i druhet aspak Argjentines La Selecion ka ne skuader nje yll si Lionel Messi megjithate ky fakt nuk e tremb trajnerin e Belgjikes teksa deklaroi se edhe ai ka ne ekip futbolliste te medhenj si Eden Hazard e Kevin De Bruyne qe me kualitetin e tyre do te dine si ti bejne balle Messit

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:28.922Z

Ish-trajneri kampion bote, thote se Mesi nuk ka rolin e duhur

Menoti kritikon Argjentinen: Lojtaret vrapojne, por nuk luajne futboll Cezar Menoti leshoi kritika ndaj Lionel Mesit, duke thene se ylli i Barcelones eshte i zoti vetem per te luajtur me klubin e tij, por jo me ekipin kombetar. Trajneri veteran, qe udhehoqi argjentinasit ne triumfin e boterori te v

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:01.060Z

Van Gal: Dua te drejtoj nje ekip perfaqesues

Luis Van Gal deshiron qe te drejtoje nje skuader perfaqesuese. Trajneri i Bajernit te Mynihut e ka bere te ditur kete lajm ne nje interviste per mediat holandeze ku theksoi se nuk e perjashton mundesine qe nje dite te jete trajner i Spanjes apo Argjentines. “Nese federatat e Spanje

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:18.365Z

Lev: Argjentina, favorite per te fituar Kupen e Botes

Kakau nuk ka zhvilluar stervitje me ekipin e Gjermanise dhe shihet ne dyshim per te luajtur ndaj Argjentines, Javen e shkuar ai eshte zevendesuar nga Miroslav Klose, i cili pritet te luaje ndeshjen e 100-te titullar me ekipin argjentinas. - “Pervec Kakau, te gjithe lojtaret e tjere te Anglise jan

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:49.901Z

Rihanna flirton me Romeron gruaja Nese fitojme Kupen e Botes ta jap hua per nje jave

brbrKengetarja e famshme Rihanna duket se ka flirtuar nga Twitter me futbollistin e Argjentines dhe njekohesisht i Sampdorias Sergio Romerobrbr brbrGruaja e ketij te fundit i eshte pergjigjur mjaft mire ketij provokimi duke thene se ne qofte se Argjentina fiton ne kete boteror atehere ajo do te lej

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:43.635Z

Argjentine shuhet Nestor Kirchner ish-presidenti argjentinas

Argjentine 29 tetor NOA - Nestor Kirchner ish-presidenti i Argjentines eshte ndare nga jeta ne El Calafate ne Patagoni ne moshen 60-vjecare. Lajmi eshte bere i ditur nga e perditshmjaEl Clarin e cila ka theksuar se ai ndodhej i shtruar ne nje spital ne jug te vendit. Kirchner ka qene preside

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama