Rezultate te kerkimit per termin: +Argjentines

Total: 453
No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:49.609Z

Wilmots Argjentina ka Messin ne kemi Hazard

Marc Wilmots nuk i druhet aspak Argjentines La Selecion ka ne skuader nje yll si Lionel Messi megjithate ky fakt nuk e tremb trajnerin e Belgjikes teksa deklaroi se edhe ai ka ne ekip futbolliste te medhenj si Eden Hazard e Kevin De Bruyne qe me kualitetin e tyre do te dine si ti bejne balle Messit

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:28.922Z

Ish-trajneri kampion bote, thote se Mesi nuk ka rolin e duhur

Menoti kritikon Argjentinen: Lojtaret vrapojne, por nuk luajne futboll Cezar Menoti leshoi kritika ndaj Lionel Mesit, duke thene se ylli i Barcelones eshte i zoti vetem per te luajtur me klubin e tij, por jo me ekipin kombetar. Trajneri veteran, qe udhehoqi argjentinasit ne triumfin e boterori te v

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:01.060Z

Van Gal: Dua te drejtoj nje ekip perfaqesues

Luis Van Gal deshiron qe te drejtoje nje skuader perfaqesuese. Trajneri i Bajernit te Mynihut e ka bere te ditur kete lajm ne nje interviste per mediat holandeze ku theksoi se nuk e perjashton mundesine qe nje dite te jete trajner i Spanjes apo Argjentines. “Nese federatat e Spanje

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:18.365Z

Lev: Argjentina, favorite per te fituar Kupen e Botes

Kakau nuk ka zhvilluar stervitje me ekipin e Gjermanise dhe shihet ne dyshim per te luajtur ndaj Argjentines, Javen e shkuar ai eshte zevendesuar nga Miroslav Klose, i cili pritet te luaje ndeshjen e 100-te titullar me ekipin argjentinas. - “Pervec Kakau, te gjithe lojtaret e tjere te Anglise jan

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:49.901Z

Rihanna flirton me Romeron gruaja Nese fitojme Kupen e Botes ta jap hua per nje jave

brbrKengetarja e famshme Rihanna duket se ka flirtuar nga Twitter me futbollistin e Argjentines dhe njekohesisht i Sampdorias Sergio Romerobrbr brbrGruaja e ketij te fundit i eshte pergjigjur mjaft mire ketij provokimi duke thene se ne qofte se Argjentina fiton ne kete boteror atehere ajo do te lej

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:43.635Z

Argjentine shuhet Nestor Kirchner ish-presidenti argjentinas

Argjentine 29 tetor NOA - Nestor Kirchner ish-presidenti i Argjentines eshte ndare nga jeta ne El Calafate ne Patagoni ne moshen 60-vjecare. Lajmi eshte bere i ditur nga e perditshmjaEl Clarin e cila ka theksuar se ai ndodhej i shtruar ne nje spital ne jug te vendit. Kirchner ka qene preside

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:50.831Z

Messi fanelle me autografe per Papen

Lionel Messi e le pas zhgenjimin e Boterorit duke i bere nje dhurate te vecante tifozit numer 1 te Argjentines Papa Franceskut citon Supersportbr br Mesfushori Maxi Rodriguez dhe fituesi i 4 Topave te Arte publikuan ne Twitter fanellen me autografet e tyre dhe te pjeses tjeter te ekipit per Atin e

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama