Rezultate te kerkimit per termin: +Argjentines

Total: 453
No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:43.635Z

Argjentine shuhet Nestor Kirchner ish-presidenti argjentinas

Argjentine 29 tetor NOA - Nestor Kirchner ish-presidenti i Argjentines eshte ndare nga jeta ne El Calafate ne Patagoni ne moshen 60-vjecare. Lajmi eshte bere i ditur nga e perditshmjaEl Clarin e cila ka theksuar se ai ndodhej i shtruar ne nje spital ne jug te vendit. Kirchner ka qene preside

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:50.831Z

Messi fanelle me autografe per Papen

Lionel Messi e le pas zhgenjimin e Boterorit duke i bere nje dhurate te vecante tifozit numer 1 te Argjentines Papa Franceskut citon Supersportbr br Mesfushori Maxi Rodriguez dhe fituesi i 4 Topave te Arte publikuan ne Twitter fanellen me autografet e tyre dhe te pjeses tjeter te ekipit per Atin e

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:10.720Z

Kur instituti statistikavekontrollohet nga qeveria

Imagjinoni nje bote pa statistika. Qeverite do zhyteshin ne erresire investitoret do harxhonin parate e tyre dhe elektoratet do te duhet te besonin fjalet e politikaneve nis artikulli i Economist mbi perjashtimin nga publikimet e saj te institutit se statistikave te Argjentines te kontrolluar nga qe

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:50.349Z

Sabella braktis Argjentinen

Alejandro Sabella nuk do te jete me trajneri i Argjentines ne perfundim te Boterorit pavaresisht nese kombetarja albiceleste do te triumfoje ose jo ne finalen me Gjermaninebr br Lajmin e ben te ditur menaxheri i trajnerit amerikano-jugor Eugenio Lopez i cili per sportiven e Buenos Airesit Ole dekl

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:20.181Z

Nafta Brukseli kunder Argjentines

Argjentina është e vendosur të cojë deri në fund planin për shtetëzimin e kompanisë së naftës, YPF pa dëmshpërblyer kompaninë spanjolle Repsol që ka pjesën më të madhe të aksioneve. Ky pozicionim vjen

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:16.247Z

Nis kampionati i Argjentines

Ka nisur me shumë barazime kampionati argjentinas i futbollit. Velez i Sarsfildit arriti të merrte një pikë të çmuar në fushën e Godoi Kruzit, në javën e parë të fazës hapëse të turneut, të njohur me emrin Apertura.

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:00.965Z

FIFA Shqiperia serish e 50-ta

style=positionrelativez-index2> Renditja e FIFA-s per muajin maj e publikuar paraditen e djeshme nga organizmi drejtues i futbollit boteror ka pesuar shume pak ndryshime nga ajo e muajit prill. Kombetarja shqiptare e futbollit ka ruajtur serish vendin e 50-te ne renditjen

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama