Rezultate te kerkimit per termin: +Argjentines

Total: 453
No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:50.349Z

Sabella braktis Argjentinen

Alejandro Sabella nuk do te jete me trajneri i Argjentines ne perfundim te Boterorit pavaresisht nese kombetarja albiceleste do te triumfoje ose jo ne finalen me Gjermaninebr br Lajmin e ben te ditur menaxheri i trajnerit amerikano-jugor Eugenio Lopez i cili per sportiven e Buenos Airesit Ole dekl

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:20.181Z

Nafta Brukseli kunder Argjentines

Argjentina është e vendosur të cojë deri në fund planin për shtetëzimin e kompanisë së naftës, YPF pa dëmshpërblyer kompaninë spanjolle Repsol që ka pjesën më të madhe të aksioneve. Ky pozicionim vjen

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:16.247Z

Nis kampionati i Argjentines

Ka nisur me shumë barazime kampionati argjentinas i futbollit. Velez i Sarsfildit arriti të merrte një pikë të çmuar në fushën e Godoi Kruzit, në javën e parë të fazës hapëse të turneut, të njohur me emrin Apertura.

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:00.965Z

FIFA Shqiperia serish e 50-ta

style=positionrelativez-index2> Renditja e FIFA-s per muajin maj e publikuar paraditen e djeshme nga organizmi drejtues i futbollit boteror ka pesuar shume pak ndryshime nga ajo e muajit prill. Kombetarja shqiptare e futbollit ka ruajtur serish vendin e 50-te ne renditjen

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:44.649Z

Mesi Dua fitoren e pare kunder Brazilit

Gjithsesi ai deklaron se ka ende objektiva per te arritur. Me Kombetaren e Argjentines nuk kam arritur shume prej deshirave qe kam. Jam i ri dhe kam ende kohe per ti realizuar gjithsesi nje prej tyre mund ta realizoj gjate ndeshjes se radhes. Duhet te dini qe nuk kam fituar asnjehere kunder Brazilit

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:36.417Z

Tifozet e kundershtojne, Maradona reagon me keqardhje

Largimi i mesfushorit Juan Roman Riquelme nga kombetarja e Argjentines po i shkakton probleme te medha trajnerit Diego Armando Maradona. Tifozet e skuadres se Boca Juniors, klubi simbol i ish sulmuesit, kane protestuar ashper per kete vendim te ish idhullit te tyre, duke mos e miratuar as

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:17.867Z

Botërori 2010, FIFA asnjë diskutim për arbitrat

FIFA ka hedhur poshte cdo mundesi per te hapur nje diskutim ne lidhje me gabite arbitrare, madje ka kritikuar shfaqjen e pamjeve te diskutuara ne ekranet gjigante te stadiumeve, ashtu sic ndodhi ne sfiden mes Argjentines dhe Meksikes, ne rastin e golit te avantazhit te shenuar nga Karlos Tevez. Vend

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama