Rezultate te kerkimit per termin: +Argjentines

Total: 453
No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:51.821Z

Balotelli i padisponueshem per ndeshjen ndaj Argjentines

TIRANE- Sulmuesi i Italise, Mario Balotelli, nuk do te luaje ne ndeshjen miqesore ndaj Argjentines te merkuren ne Rome, beri te ditur te marten Federata Italiane e Futbollit (FIGC). "Super Mario", vuan nga nje demtim ne gju. Ai do te jete i padisponueshem edhe per ndeshjen e play off vajtje te Liges

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:57.256Z

Tenis,rezultat i barabarte mes Argjentines dhe Spanjes

Rezultati i pergjithshem midis Argjentines dhe Spanjes ne tenis eshte 1-1.Ne diten e pare te turneut Dejvis Kup argjentinasi Nalbandian ka mundur Devid Ferrer duke e cuar ne 1-0 rezultatin per Argjentinen.Ne takim gjithcka eshte barazuar kur Lopez ka mundur pa probleme argjentinasin Del Potro.

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:24.362Z

Messi: Mjaft me kritika ndaj Argjentines

“Shtypi duhet te ndalet nga hedhja e baltes mbi kombetaren e Argjentines, aq me teper qe ndodhemi ne nje situate shume delikate”. Ky eshte komenti i yllit te kombetares bardhekalter, Lionel Messi. Sulmuesi i Barcelones ka folur ne nje interviste per kombetaren e drejtuar nga

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:51.393Z

Maradones i ofrohet drejtimi i Argjentines

Diego Armando Maredones i eshte ofruar te drejtoje kombetaren e Argjentines. Ne nje takim me kreun e Federates Argjentinase te Futbollit, ish-yllit te futbollit boteror i eshte propozuar te drejtoje perfaqesuesen, por Maradona nuk ka konfirmuar ende pranimin e detyres. “Duhet ende

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:48.199Z

Batista Objektivi i Argjentines fitorja e Kupes se Botes

Trajneri i kombëtares se Argjentines, Sergio Batista ka bere te ditur se objektivi i skuadres se tij eshte fitorja e Kupes se Botes. Batista mori drejtimin e perfaqesues bardhekalter, duke zevendesuar ne pankinen e saj legjenden Diego Armando Maradona pas deshtimit ne Boterorin 2010. Sipas tij,

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:19.369Z

Brazili i Nejmarit i jep leksion futbolli Argjentines se Mesit

var fbShare url httpvizionplusalbrazili-i-nejmarit-i-jep-leksion-futbolli-argjentines-se-mesitsize smallp styletext-align justifyBrazili i ka dhene nje leksion te vertete futbolli Argjentines ne nje ndeshje qe eshte konsideruar nga me te fortat e historise se futbollit boteror Superderbi i amerikes

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:49.026Z

Mundo Deportivo Perballe Argjentines mund te ishte Shqiperia

0 brbr brbrNje grup futbollistesh qe mund te luanin ne boteror per vendin e dyte Shqiperine Ky eshte thel

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama