Rezultate te kerkimit per termin: +Ariel +Castro

Total: 16
No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:28.264Z

3 vajzat në SHBA, Ariel Castro akuzohet për rrëmbim e përdhunim

Policia e qytetit Cleveland ka ngritur akuza për rrëmbim dhe përdhunim kundër Ariel Castros lidhur me tre vajza që mendohet se janë mbajtur peng për një dekadë. Dy vëllezërit e tij, Onil dhe Pedro, të cilët po ashtu u arrestuan, nuk do të akuzohen për vepra penale. Policia thotë se n

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:50.731Z

SHBA denohet me burgim te peerjetshem Ariel Kastro

Ariel Kastro nuk do të dalë më nga burgu. Ish shoferi i autobusit në Kliveland i cili për dhjetë vjet ka mbajtur peng në shtëpinë e tij në Ohajo tre vajza, është dënuar me burgim të përjetshëm pas asnjë mundësi

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:28.423Z

Rrëmbyesi i tre grave në SHBAdel sot para gjyqit

SHBA- Ariel Castro ngarkohet me akuzat për rrëmbimin dhe përdhunimin e tri grave, të cilat janë liruar pas gati një dekade rrëmbimi e mbajtjeje pa dëshirën e tyre nga ana e të akuzuarit.Autoritetet amerikane e kanë akuzuar Ariel Castro-n për rrëmbimin dhe përdhunimin e tri grave, të c

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:28.859Z

SHBA kthehet ne shtepi gruaja qe u mbajt peng nga Ariel Castro

Gruaja e tretë që u mbajt e burgosur për një dekadë në Klivlend ka dalë nga spitali dhe ka kërkuar respektimin e privatësisë së saj. Zëdhënësja e qendrës mjekësore ka konfirmuar daljen e Mishel Knajt nga spitali por nuk

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:28.289Z

Rrëmbimi në SHBA, akuzohet Ariel Castro, jo 2 vëllezërit e tij

CLEVELAND - Policia e qytetit Cleveland ka ngritur akuza për rrëmbim dhe përdhunim kundër Ariel Castros lidhur me tre vajza që mendohet se janë mbajtur peng për një dekadë. Dy vëllezërit e tij, Onil dhe Pedro, të cilët po ashtu u arres

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:51.046Z

Cleveland, shkatërrohet shtëpiaku u mbajtën të burgosura 3 gra

OHAJO - Shtëpia e ankthit në Cleveland të Ohajos ku tre vajza të reja u burgosën dhe torturuan për rreth një dekadë u prish nga puntorët me urdhër të autoriteteve vendas.Shkatërrimi saj erdhi më pak se një javë pasi Ariel Castro u dënua me burgim të përjetshëm pa kusht, plus 1.000

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:54.883Z

SHBA, avokati i monstrës akuzon autoritetet

Avokati i Ariel Castro, personi që mbajti tre gra të mbyllura për vite të tëra në shtëpinë e tij, ka deklaruar se klienti i tij duhet të ishte mbajtur nën mbikëqyrje. Reagimi ka ardhur pasi Castro, i etiketuar si monstra e Klivlendit, i dha fund jetës duke u vetëvarur në qelinë e tij,

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama