Rezultate te kerkimit per termin: +Arizona

Meta: total 800 / total_found 800 / time 0.000 / keyword[0] arizona / docs[0] 800 / hits[0] 1007 /
FOTOT/ 10 vende përrallore që duhet ti vizitoni një herë në jetë
  • 2016-11-22

FOTOT/ 10 vende përrallore që duhet ti vizitoni një herë në jetë

Edhe nëse keni udhëtuar shumë apo nuk jeni larguar asnjëherë nga vendlindja juaj, ka mijëra vende të pazakonta që ju ndoshta nuk i keni dëgjuar kurrë më parë. Portali Interesting Engineering ka bërë një listë të vendeve më të çuditshme nga e gjithë bota, të cilat nuk janë

No Pic available
  • 2016-11-20

Ekonomia botërore pas Trump

American Brexit, kështu e kanë quajtur pothuajse të gjithë analistët fitoren e presidentit të ri të Shteteve të Bashkuara të Amerikës. Efektet që ka pasur te masat globalizimi sollën në krye të vendit më të rëndësishëm të botës dikë me prirje radikale dhe të orientuara mbi dek

No Pic available
  • 2016-11-17

Oficeri i policisë godet me grusht në fytyrë një grua

Një oficer policie është filmuar duke qëlluar në fytyrë një grua. Menjëherë pas publikimit të videos, oficeri është pezulluar nga detyra. Oficeri Jeff Bonar është filmuar në Arizona, ku pamjet tregojnë momentin kur ai e grushton gruan në fytyrë. Më pas, gruaja është hipur në nj

Humbja më e hidhur! Hillary udhëheq me 1 milion vota
  • 2016-11-16

Humbja më e hidhur! Hillary udhëheq me 1 milion vota

Edhe pse votimi ka përfunduar, numërimi ende vazhdon edhe një javë pas votimeve. Hillary Clinton ka 61,963, 234 vota ndërsa Donald Trump ka 60,961,185 vota, raporton “Politico”. Raportohet se votat nga Maryland, shtuan udhëheqjen e Clinton në më shumë se 1 milion vota. Clint

Trump-Clinton: 3-1
  • 2016-11-15

Trump-Clinton: 3-1

Nga Eduard Zaloshnja Pasi mediat kryesore amerikane shpallën fituesin e zgjedhjeve të 8 nëntorit, shumica e analizave mediatike kudo në botë u përqendruan në drejtimin që do të marrin punët e SHBA-së dhe të botës, për vetë rëndësinë e pazëvendësueshme që ka ky vend në sken

Amerika zgjedh: Donald Trump është presidenti i 45-të i SHBA-së
  • 2016-11-09

Amerika zgjedh: Donald Trump është presidenti i 45-të i SHBA-së

Donald Trump është shpallur Presidenti i 45 -të i Shteteve të Bashkuara të Amerikës duke mundur reivlen demokrate, ish-sekretaren e shtetit Hillary Klinton. Trump ka marrë shumicën e votave. Humbja është pranuar nga Klinton, e cila ka uruar rivalin e tij për fitoren ne drejtimin e Shtëpi

Trump mund bindshem Klinton zgjidhet presidenti i 45-te i SHBA-se
  • 2016-11-09

Trump mund bindshem Klinton zgjidhet presidenti i 45-te i SHBA-se

var fbShare url httpvizionplusaltrump-mund-bindshem-klinton-zgjidhet-presidenti-i-45-te-i-shba-sesize smallp styletext-align justifyDonald Trump permbys sondazhet duke arritur nje fitore befasuese ndaj rivales se tij per presidencen amerikane Hillary Clinton Multimiliarderi triumfoi ne garen per Sh

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama