Rezultate te kerkimit per termin: +Arjan +Tartari

Total: 176
No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:40.389Z

Tartari dileme mes gruas e lekeve

Ne gazetaret po aq sa edhe hetuesit e prokuroret gjate diteve te fundit jemi vene ne kerkim te Arjan Tartarit deputetes se PD Albana Vokshi e cila gati nje muaj me pare akuzoi publikisht Edi Ramen se nepermjet sekserit te tij sikurse e konsideroi deputetja e PD Dritan Avllajt i ka kerkuar 20 te aksi

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:40.402Z

Tartari konfirmon Do te jem neser ne prokurori

Akuza do e pyese per aferat e dyshuara te lejeve te ndertimit dhe koncesionet e HEC-eve Arjan Tartari bashkejetuesi i deputetes Albana Vokshi ka konfirmuar se do te jete sot ne dispozicion te hetuesve per te zhvilluar me ta seancen e pyetjeve-pergjigjeve ne lidhje me aferen e dyshuar ne kembim te l

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:40.570Z

Tartari 330 minuta ne prokurori

Bashkejetuesi i deputetes Vokshi rrezikon te merret nen hetim pas deshmise se mbremshme Arjan Tartari aksioneri kryesor i firmes Vision Construction e perfolur kohet e fundit se ka dhene ryshfet per marrjen e nje leje ndertimi ne Tirane ka deshmuar dje per rreth 330 minuta ne Prokurorine e Tiranes.

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:40.579Z

Tartari-Avllaj-Selmanllari ballafaqim ne prokurori

Tre biznesmenet do te thirren serish per shpjegime. Bashkejetuesi i Vokshit para hetuesve mbrojti veten Tre biznesmenet Arjan Tartari Dritan Avllaj dhe Rrahman Selmanllari do te thirren serish nga prokuroria per nje ballafaqim fizik ku do te pyeten bashkerisht nese kane marre ose dhene ryshfet per

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:40.583Z

Zbulohet Tartari tek Ekspozita

Zbulohet emri i Arjan Tartarit tek afera e ish-ekspozites Shqiperia Sot.UPDATE Partia Socialiste ka denoncuar ish-ministrin e Ekonomise Genc Ruli se shitja e tokes shteterore te ish-ekspozita Shqiperia Sot eshte bere per te favorizuar kompanine Vision Construction me pronar Arjan Tartari

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:40.574Z

Lejet e ndertimit Tartari si Selmanllari Tan Lepuri kerkoi 20

Tartari per 5 ore u eshte pergjigjur pyetjeve ne Prokurori Biznesmeni i njohur Arjan Tartari u paraqit dje ne prokurori ku ka perseritur akuzat ndaj kreut te bashkise se Tiranes Edi Rama se ky i fundit permes Dritan Avllait alias Tan Lepuri i ka kerkuar atij dhe ortakut te tij Rra

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:39.362Z

Stream Oil: Tartari, vetëm administrator

Sotiris Kapotas, president-drejtor ekzekutiv i kompanisë “Stream Oil”, me bazë në Kanada, por me aktivitet vetëm në Shqipëri, është i zemëruar. Ose të paktën, ashtu lë të kuptohet nga deklarata për media që lexon në anglisht. “Jemi sot këtu përpara jus

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama