Rezultate te kerkimit per termin: +Arjen +Roben

Meta: total 459 / total_found 459 / time 0.006 / keyword[0] arjen / docs[0] 2196 / hits[0] 2472 / keyword[1] roben / docs[1] 867 / hits[1] 1493 /
Miqësorja e parë e Bajernit, Ançeloti i beson një lojtari shqiptar
  • 2016-07-17

Miqësorja e parë e Bajernit, Ançeloti i beson një lojtari shqiptar

Një futbollist shqiptar ka tërhequr vëmendjen e Karlo Ançelotit në akademinë e Bajern Mynih dhe trajneri italian nuk ka ngurruar t'i japë atij hapësira që në ndeshjen e patë të sezonit. Futbollisti në fjalë quhet Meritan Shabani dhe është një mesfushor 17 vjeçar me tipare sulmue

Murinjo dhe Anceloti shenojne sukseset e para
  • 2016-07-17

Murinjo dhe Anceloti shenojne sukseset e para

brbrKa debutuar me fitore Jose Murinjo ne ndeshjen e tij te pare si trajner i djajve te kuq ndaj skuadres se Uigan Nje Manchester United i cili ka zbritur ne fushe me disa prej blerjeve te reja si Bailli dhe Mikhitarian Por Murinjo nuk ka hezituar te hedhe ne fushe edhe Adnan Januzaj ne pjesen e dy

No Pic available
  • 2016-07-06

Ja si i mashtroi Murinjo gazetarët në prezantimin te Man Utd

Zhoze Murinjo shpesh merr vendime të guximshme por këtë radhë ai ka tejkaluar çdo lloj pritshmërie, pasi ka arritur të mashtrojë gazetarët anglezë që në ditën e tij të prezantimit te Mançester Junajtid. Gazetarët i kujtuan trajnerit portugez se ai mund të kishte vështirësi të pë

Barca ne ferrin e Atletikos Benfika vs Bajern
  • 2016-04-13

Barca ne ferrin e Atletikos Benfika vs Bajern

brbrMagjia e UEFA Champions League vazhdon sonte ne mbremje ne platformen Tring dhe Vizion Plus me dy takimet e tjera te kthimit te vlefshem per raundin cerekfinal Ne Vicente Calderon pritet te jete nje ndeshje ferri per Barcelonen kunder vendasve te Atletikos te pakten keshtu e etiketojne mediat sp

Champions sot dy sfida dritheruese
  • 2016-03-16

Champions sot dy sfida dritheruese

brbrRaundi i 18-ve te UEFA Champions League perfundon sonte ne Tring dhe Vizion Plus me supersfidat dritheruese Bajern 8211 Juventus dhe Barcelona 8211 Arsenal ne ftohesine e Alianz Arena per kohen zero grade dhe jo tifozet e zjarrte bavarezet nisen me te avantazhuar pas barazimit 2-2 ne takimin e p

Bajerni mposht Kelnin dhe vulos rekorde
  • 2015-10-25

Bajerni mposht Kelnin dhe vulos rekorde

brbrReali i Madridit ka marre perkohesisht i vetem kryesimin e kampionatit spanjoll pasi mposhti ne transferten e javes se 9 Selta Vigon bashkekryesuesen e deritanishme te kampionatit me shifrat 1 me 3 Nje gol shume i shpejt i Kristiano Ronaldo ne minuten e 8 i dha qetesine e duhur miqve te cilet ed

Bild: Shaqiri mund të shkojë tek Dortmundi
  • 2015-08-03

Bild: Shaqiri mund të shkojë tek Dortmundi

E ardhmja e futbollistit Xherdan Shaqiri nuk është qartësuar ende, por gazeta Bild shkruan se drejtuesit e Borusias së Dortmundit duan të blejnë futbollistin e Zvicrës. Nëse ndodh kjo, ky do ishte një lajm i bujshëm për shqiptarin, i cili nuk e gjeti veten tek Interi. Ndërkohë ish-kamp