Rezultate te kerkimit per termin: +Arjen +Roben

Total: 456
No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:29.787Z

Arjen Roben do te qendroje deri ne 2015 tek Bajerni

Karl-Hainc Rumenige, një nga drejtuesit e lartë të Bajernit të Mynihut ka deklaruar se Arjen Roben do të mbetet në skuadrën bavareze deri në vitin 2015. Rumenige foli vetëm një ditë pasi dolën lajmet se holandezi do të transferohet tek

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:35.479Z

Bayerni e bën zyrtare, Arjen Roben edhe një vit me kampionët

Arjen Robben do të vazhdojë të jetë pjesë e Bayernit të Mynihut edhe për një sezon tjetër. Holandezi rinovoi kontratën me kampionët e Gjermanisë deri më 30 Qershor të 2019. 34-vjeçari është pjesë e klubit bavarez që nga viti 2009, kur u transferua nga Real Madridi për shumën e 2

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:04.864Z

Van Gal niset me forca shtese, rikthehet Arjen Roben me bavarezet

Holandezi i Bajernit te Mynihut, Arjen Roben deklaroi se do te jete gati per te luajtur kunder Mancester Junajtid, ne ndeshjen e sotme cerekfinale te "Champions League". -"Nuk kam ardhur per te qendruar ne stol", - theksoi Roben, i pranishem ne seancen e djeshme stervitore te bavarezeve, ne Mances

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:37.930Z

Arjen Roben rinovon deri në 2017 me Bajernin e Munihut

Anësori i Bajernit, Arjen Roben, ka rinovuar kontratën e tij me bavarezët deri në vitin 2017. Tridhjetëvjeçari e përshkroi si një periudhë fantastike qëndrimin tek Bajerni si dhe shprehu hapur dëshirën për të shtuar numrin e trofeve në listën e tij. Jam i lumtur që firmosa një kont

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:20.182Z

Arjen Roben, ylli që urrehet në shtëpi

Arjen Roben është një nga futbollistët më të mirë në qarkullim, me një shpejtësi të jashtëzakonshme dhe një gjuajtje shumë preçize. Pas një aventure me klube prestigjoze si çelsi dhe Reali i Madridit, ai shpërtheu akoma më shumë te Bajerni i Mynihut. Nën drejtimin e Van Galit, R

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:12.463Z

Arjen Roben: Nuk ishte argëtuese të luajë për Murinjon

Mesfushori i krahut te Bajerni i Mynihut, Arjen Roben, ka deklaruar se të luash për Zhoze Murinjon do të thotë të bësh gjithçka vetëm për të fituar dhe thekson se nuk e ka shijuar mënyrën e tij të lojës gjatë kohës nën drejtimin e trajnerit portugez. Të dy ata ishin së bashku te

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:10.026Z

Arjen Roben vihet në shënjestrën e Totenhemit

“London Evening Standard” raporton se Reali i Madridit është i detyruar për të shitur disa nga futbollistët e sezonit të kaluar në mënyrë që të krijojë mundësinë e afrimeve të reja. Holandezi Roben është njëri prej futbollistëve që ndodhet në "listën e zezë" të teknikut H

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama