Rezultate te kerkimit per termin: +Arjen +Roben

Meta: total 459 / total_found 459 / time 0.000 / keyword[0] arjen / docs[0] 2196 / hits[0] 2472 / keyword[1] roben / docs[1] 867 / hits[1] 1493 /
48 ore nga zyrtarizimi dyshimet dhe sfidat e Pep Guardioles
  • 2013-06-22

48 ore nga zyrtarizimi dyshimet dhe sfidat e Pep Guardioles

Edhe 48 orë përpara se Pep Guardiola të marrë zyrtarisht drejtimin e Bajernit të Mynihut. Klubi bavarez ka caktuar 24 qershorin si ditën e prezantimit. Të mëdha pritshmëritë, ashtu si sfidat e trajnerit spanjoll… Si fillim konferenca e prë

No Pic available
  • 2013-06-05

Bajern Mynih, Roben mund të ikë për Suarez, gati edhe Levandovski

Është rikthyer sërish e gjithë vëmendja te Bajerni i Mynihut, pas fitimit të tre trofeve këtë sezon. Nëse një ditë më parë Hejnkes i ka thënë lamtumirë Bajernit, për të pushuar një vit, tani vëmendja

No Pic available
  • 2013-05-27

Champions-Ligë Europe, dy finale si dy pika uji

Ngjashmëritë mes Ligës së Kampioneve dhe Europa Ligës të bëjnë të mendosh se dikush ka dashur të bëjë shaka. Nëse sheh ngjashmëritë e dy ndeshjeve, do të konstatojmë se këto rastësi mund të jenë

No Pic available
  • 2013-05-26

Bajerni pushton Europën, 5 herë Champions për të

EDUARD ILNICAAjo që pritej ka ndodhur, Bajerni i Mynihut bën të vetin trofeun e Ligës së Kampioneve, duke “pushtuar” kështu arenën europiane. Bavarezët bëjnë kështu të vetin për herë të pestë trofeun më

No Pic available
  • 2013-05-26

Bajern i Mynihut “mbret” i Europës, fiton Championsin për herë të pestë

Mes drithërimash, por kësaj here ia ka dalë mbanë Bajerni i Mynihut, që mund në finale Borusian e Dortmundit dhe fiton kështu Ligën e Kampioneve, për herë të pestë në historinë e klubit bavarez. Një ndeshje jo me një dominim të Bajernit, por që në momentin më deçiziv ka arritur

No Pic available
  • 2013-05-26

Roben: S'do të kujtohem si humbës

Arjen Roben ishte heroi i finales së 'Uemblit' pasi shënoi golin e fitores duke i dhënë triumfin ekipit të Bayernit të Mynihut përballë Dortmundit. Pas ndeshjes, Roben ka deklaruar se ndihet plotësisht i çliruar, pasi nuk do të mbah

No Pic available
  • 2013-05-25

Bajern i Mynihut “mbret” i Europës, fiton Championsin për herë të pestë

Mes drithërimash, por kësaj here ia ka dalë mbanë Bajerni i Mynihut, që mund në finale Borusian e Dortmundit dhe fiton kështu Ligën e Kampioneve, për herë të pestë në historinë e klubit bavarez. Një ndeshje jo me një dom