Rezultate te kerkimit per termin: +Arjen +Roben

Meta: total 459 / total_found 459 / time 0.000 / keyword[0] arjen / docs[0] 2196 / hits[0] 2472 / keyword[1] roben / docs[1] 867 / hits[1] 1493 /
Bajerni shkërmoq Barcelonën, një finale gjermane në Uembli
  • 2013-05-02

Bajerni shkërmoq Barcelonën, një finale gjermane në Uembli

Edhe pse spanjollët e Barcelonës kishin shpresuar se mund të përmbysnin rezultatin 4-0, ka qenë sërish Bajerni që ka dominuar ndeshjen edhe në Kamp Nou, duke fituar edhe gjysmëfinalen e dytë të Ligës së Kampioneve. Ata kanë fituar me rezultatin 3-0 në Spanjë, duke e

No Pic available
  • 2013-04-24

Bie Barcelona, për Bayern bileta e finales është gati

Bajern Mynih ka treguar se e meriton të quhet skuadra më e mirë e momentit, pasi ka mundur lehtësisht me rezultatin 4-0 Barcelonën e madhe, në ndeshjen e parë gjysëmfinale të Ligës së Kampionëve. Bavarezët janë hakmarrë për humbjen 4-0 të vitit 2009, duke treguar se sa rrugë kanë

No Pic available
  • 2013-04-09

12 “hitet” e Bajernit! Ja pse shkëlqeu gjithë sezonin!

TIRANE-Bajerni i Mynihut është kryefjala e futbollit për çdo media botërore. Arsyeja është se bavarezët kanë fituar titullin kampion të Bundesligës më shpejt se kurrë më parë, pikërisht gjashtë javë para p&eu

Ja lojtarët që Guardiola i do te Bayern
  • 2013-04-05

Ja lojtarët që Guardiola i do te Bayern

Pep Guardiola po bën gati revolucionin e tij në Bayern Munchen duke sjellur një frymë krejtë ndryshe te gjigandi gjerman. Sipas mediave gjermane, Guardiola ka bërë gati një listë lojtarësh të cilët i do të Bayern, ndërsa nga skuad

Interi synon Arjen Robben
  • 2013-03-25

Interi synon Arjen Robben

Pavarësisht blerejeve të shumta verën e kaluar por edhe gjatë merkatos së Janarit, drejtuesit e Interit ende janë në kërkim të një futbollisti të rëndësishëm, për të arritur objektivat sezonin e ardhshëm. Sipas t&eu

Bajern kalon ne gjysmefinalet e Kupes
  • 2013-02-28

Bajern kalon ne gjysmefinalet e Kupes

Bajerni i Mynihut ka kaluar në gjysmëfinalen e Kupës së Gjermanisë. Bavarezët kanë arritur të fitojnë përballë Borusias së Dortmundit, 1-0 në “Allianz Arena”. Skuadra e drejtuar nga Jup Hejnkes e ka merituar plot&e

No Pic available
  • 2012-11-16

Super-Ibra mund i vetëm Anglinë, paqe në Amsterdam

Suedi – Angli 4-2 Holanda e Van Galit dhe Gjermania, eksperiment pa gola. Të mëdhenjtë e Europës nuk nxjerrin dot një fitues në Amsterdam. Holanda dhe Gjermania barazojnë 0-0 sfidën mes tyre në kryeqytetin e portokallinjve. Ndërsa Ibrahimoviç mund i vetëm Anglinë. Suedia realizon

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama