Rezultate te kerkimit per termin: +Arjen +Roben

Meta: total 459 / total_found 459 / time 0.022 / keyword[0] arjen / docs[0] 2196 / hits[0] 2472 / keyword[1] roben / docs[1] 867 / hits[1] 1493 /
Sot mbremja e kampioneve
  • 2012-10-02

Sot mbremja e kampioneve

Në mbrëmjen rifillojne ndeshjt e Champions Leagues, ku kampionët e Italisë së Juventusit do të përballen me Shaktjorin në Torino. Një ndeshje me një skuadër shumë të fortë taktikisht kjo për italianët. Fakt

Bayern-Valencia ne dyshim prania e Roben
  • 2012-09-18

Bayern-Valencia ne dyshim prania e Roben

Bajerni i Mynihut do të përballet me Valencian në Ligën e Kampioneve. Për trajnerin, Jup Hejnkes ka lindur një problem dhe bëhet fjalë për Arjen Roben. Futbollisti holandez ka pësuar një dëmtim muskular dhe nuk luajti në për

No Pic available
  • 2012-07-26

Milani tenton Roben, në listë edhe Kaka

MILANO - Tevez, Xheko, Kaka apo Rolando. Milani është në përpjekje për të ndërtuar sku-adrën e së ardhmes, por ndërkohë nga Franca vijnë indicje interesante në lidhje me idetë për të cilat po punon Galiani. E pë

EURO, si ndryshoi vlera e lojtarëve
  • 2012-07-07

EURO, si ndryshoi vlera e lojtarëve

Faqja zyrtare e kalkulimeve të vlerës së futbollistëve, transfermarkt.de, ka bërë riklasifikimin e 368 futbollistëve të grumbulluar me 16 kombëtaret finaliste të Poloni dhe Ukrainë 2012, duke nxjerrë lojtarët që iu rrit vlera pas turneut dhe atyre që çmimi i kartonit u pësoi rënie.

Leotrim Gashi: Ajo çfarë të jep fanella kuqezi, ndjehet, nuk shprehet
  • 2012-07-04

Leotrim Gashi: Ajo çfarë të jep fanella kuqezi, ndjehet, nuk shprehet

Futbollisti i Shpresës në rrëfimin e tij tregon për hapat e para në futboll, si dhe pjesëtar i U-21, kërkon që Kombëtaren A ta meritojë me lojrat e tij Legjionari i fundit që ka debutuar me kombëtaren U-21 të Shqipërisë , është mesfushori  AJ Auxerre (B), Leotrim Gashi. Peripecive

Euro 2012 Holanda nen hetim
  • 2012-06-26

Euro 2012 Holanda nen hetim

Dështimi në Euro 2012 ka bërë që përfaqësuesja e Holandës të vihet nën hetim. Në fakt, kreu i Federatës Holandeze të Futbollit, KNVB, Bert van Ostven, ka konfirmuar se institucioni që ai drejton ka nisur një hetim të bre

No Pic available
  • 2012-06-20

Roben pranon: Te Holanda ka klane

Arjen Roben ka pranuar se klanet brenda kampit holandez sollën eliminimin e parakohshëm të tulipanëve nga Europiani. Fakti që media flet gjatë gjithë kohës për klane në skuadrën holandeze, është e vërtetë. Kemi probleme të brendshme në dhomat e zhveshjes, por gjithashtu ekziston vul