Rezultate te kerkimit per termin: +Arjen +Roben

Meta: total 459 / total_found 459 / time 0.000 / keyword[0] arjen / docs[0] 2196 / hits[0] 2472 / keyword[1] roben / docs[1] 867 / hits[1] 1493 /
Holanda, lojtarët mbështesin trajnerin Van Marvijk
  • 2012-06-20

Holanda, lojtarët mbështesin trajnerin Van Marvijk

Përgatiti: Admir Gremi Futbollistët nuk janë dakord se trajneri është fajtori kryesor për dështimin e tulipanëve në Euro 2012: Përgjegjësia është e të gjithëve, siç ishte merita e të gjithëve në Botëror. Performanca më e dobët e Holandës në një turne madhor ka minuar qëndri

Roben konfirmon sherret te Hollanda
  • 2012-06-19

Roben konfirmon sherret te Hollanda

E turpshme; tronditëse; e pajustifikueshme. Këto janë vetëm disa prej epiteteve që mund të përkufizojnë zhgënjimin e Holandës në Euro 2012. Nënkampionët e botës u eliminuan që prej fazës së grupeve, pas tre humbjeve

Van der Vart: I druhem Ozilit, Gëtces dhe Shvajnshtaigerit
  • 2012-06-13

Van der Vart: I druhem Ozilit, Gëtces dhe Shvajnshtaigerit

Përgatiti: Arjan Koçi Mesfushori i Holandës ka identifikuar tre lojtarët më të rrezikshëm te Gjermania, më pas shton: Duhet të kemi besim sepse mund tu krijojmë probleme. Rafael van der Vart ka identifikuar tre lojtarë të Gjermanisë, të cilëve Holanda duhet tu ruhet gjatë ndeshjes s

Gjermania kundër Robenit është një larje hesapesh!
  • 2012-06-13

Gjermania kundër Robenit është një larje hesapesh!

Përgatiti: Arjan Koçi Holandezi do të përballet me shokët e tij te Bajerni i Mynihut, të cilët e thërrasin njeriu i vetëm, si pasojë e egoizimit të tepruar Bajerni është një familje e madhe në të cilën mund të ketë edhe mendime të ndryshme, siç thotë Mario Gomez, i cili ende nu

No Pic available
  • 2012-06-10

Surpriza e Danimarkës, e para e madhe që bie është Holanda

Gazeta ShqipFitore Gjermania Skuadra e Lov mundi të marrë në shtëpi një fitore të buajtur: por Portugalia e Ronaldos nuk ka merituar më pak, pasi tronditi dy traversa me Pepe e Nani. Nuk gabon Supermario për avantazhin gjerman. Gjermania djersit për të mposhtur Portugalinë, ndërsa Danima

No Pic available
  • 2012-06-09

Hollanda humbet ndaj Danimarkës në grupin e ferrit (Hollandë 0 1 Danimarkë)

Gazeta ShqipTekniku i Hollandës Bert van Marwijk sheh dështimin e skuadrës së tij përballë Danimarkës modeste. Mbyllet me rezultatin surprizë Hollandë 0 – 1 Danimarkë, ndeshja e parë për Grupin B, grupi më i vështirë i kampionatit evropian të futbollit Poloni-Ukrainë 2012. Në

Irritova Robenin dhe humbi penalltinë
  • 2012-05-22

Irritova Robenin dhe humbi penalltinë

Arjen Roben Mesfushori i Çelsit, Obi Mikel, dëshmon episodin me ish-shokun e tij. E dekurajoja duke i thënë që Çeh e di se ku do ta gjuash Në minutën e 95-të, Robenit iu besua penalltia, ose më saktë si egoist e mori vetë topin për të shënuar 11-metërshin, pa pyetur askënd, as Gome

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama