Rezultate te kerkimit per termin: +Arjen +Roben

Meta: total 459 / total_found 459 / time 0.000 / keyword[0] arjen / docs[0] 2196 / hits[0] 2472 / keyword[1] roben / docs[1] 867 / hits[1] 1493 /
No Pic available
  • 2014-05-31

Botërori, edhe Hollanda shpall zyrtarisht listën, mungon Van der Vart

Spanja dhe Hollanda janë dy Kombëtaret e para që kanë shpallur zyrtarisht listën me 23 futbollistë për Botërorin e Brazilit. Trajneri i Hollandës, Luis Van Gal ka zyrtarizuar grupin që do të ketë në dispozicion në kompeticionin më të rëndësishëm futbollistik. Emra të mëdhenj, t

No Pic available
  • 2014-05-15

Lista e Brazilit, Holanda pa surprizaFranca lë jashtë Nasrinë dhe Abidal  

Trendin e shumë përfaqësueseve pjesëmarrëse në kampionatin botëror të Brazilit e kanë ndjekur edhe Holanda me Francën.‘Tulipanët’ e drejtuar nga strategu i njohur Luis Van Gal kanë në përbërje të gjithë

Junajtid-Bajern, gati për historinë
  • 2014-04-01

Junajtid-Bajern, gati për historinë

Bavarezët janë favoritë për kalimin në gjysmëfinale, por anglezët premtojnë luftë Historia në Ligën e Kampioneve të Mançester Junajtid dhe Bajern Mynih ka dhuruar shumë përballje të mëdha mes këtyre dy skuadrave, të cilat janë gati të dhurojnë sot një tjetër spektakël në Ol

Arjen Roben rinovon deri në 2017 me Bajernin e Munihut
  • 2014-03-20

Arjen Roben rinovon deri në 2017 me Bajernin e Munihut

Anësori i Bajernit, Arjen Roben, ka rinovuar kontratën e tij me bavarezët deri në vitin 2017. Tridhjetëvjeçari e përshkroi si një periudhë fantastike qëndrimin tek Bajerni si dhe shprehu hapur dëshirën për të shtuar numrin e trofeve në listën e tij. Jam i lumtur që firmosa një kont

No Pic available
  • 2014-03-05

Ja ndeshjet miqësore më të forta, spikat Spanjë-Itali

Data e parë e lirë e FIFA-s në 2014-ën për zhvillimin e ndeshjeve miqësore ndërkombëtare do të shfrytëzohet nga kombëtaret e mëdha për të matur forcat me kundërshtarët më të fortë të mundshëm. Sp

No Pic available
  • 2014-03-05

Holland Francë, sfidë force

Një tjetër duel spektakolar sonte në mbrëmje do të jetë edhe përballja mes Francës dhe Hollandës. Të dyja këto skuadra synojnë të masin forcat për të parë se ku janë në përgatitjet e para për Botërorin e Brazilit. Trajneri i “Gjelave” do të hedhë në fushë një sk

No Pic available
  • 2014-03-05

Holandë Francë, sfidë force

Një tjetër duel spektakolar sonte në mbrëmje do të jetë edhe përballja mes Francës dhe Hollandës. Të dyja këto skuadra synojnë të masin forcat për të parë se ku janë në përgatitjet e para për Botërorin e Brazilit. Trajneri i “Gjelave” do të hedhë në fushë një sk