Rezultate te kerkimit per termin: +Arma

Meta: total 1000 / total_found 5763 / time 0.003 / keyword[0] arma / docs[0] 5763 / hits[0] 7062 /
Zyrtare, biznesmeni grek u vra nga një shqiptar (Emri)
  • 2019-02-14

Zyrtare, biznesmeni grek u vra nga një shqiptar (Emri)

Policia greke ka zbardhur vrasjen e Aleksandro Stamatiadhi, biznesmenit grek të ekzekutuar një vit më parë gjatë një grabitjeje me armë në banesën e tij. Policia greke ka deklaruar se ka shkatërruar një organizatë të madhe të trafikut të lëndëve narkotike, ku përpos trafikut të dr

Vritet shqiptari në Austri, lë pas 2 fëmijë të mitur
  • 2019-02-13

Vritet shqiptari në Austri, lë pas 2 fëmijë të mitur

Një përleshje e ashpër masive në shisha barin Weelax në Regau (Austri) i ka kushtuar jetën 29-vjeçarit të identifikuar si Besar N, shqiptar i Maqedonisë. Përmes një të afërmi, mediat austriake mësojnë se viktima la pas gruan dhe dy fëmijë të vegjël, përcjell Albinfo.ch. Një vaj

Pukë, vrau shokun nga pakujdesia, vetëdorëzohet 25-vjeçari
  • 2019-02-10

Pukë, vrau shokun nga pakujdesia, vetëdorëzohet 25-vjeçari

Dy ditë pas vrasjes së 30-vjeçarit Petrit Biba në Pukë policia ka arrestuar autorin. Mësohet se është vënë në pranga, Enderis Dodaj 25-vjeç. Ai vrau me armë zjarri Petrit Bibën 30-vjeç nga Mirdita, punonjës i HEC-it. Burime pranë grupit hetimor bëjnë me dije se vrasja e 30-vjecar

Gjenden prova për vrasjen e ish-policit, ja ku ishte vjedhur makina e krimit
  • 2019-02-07

Gjenden prova për vrasjen e ish-policit, ja ku ishte vjedhur makina e krimit

Tirana u trondit pak ditë më parë nga një vrasje e ndodhur në zonën e Selitës, aty ku ish-efektivi i policisë Arben Bilali u ekzekutua me armë sapo zbriti nga një automjet tip Golf i mikut të tij me iniciale A.Ç. Arbeni ishte djali i tretë i familjes Bilali që vritej në një atentat d

Pas sherrit me komshiun tenton të vrasë policët, arrestohet
  • 2019-02-06

Pas sherrit me komshiun tenton të vrasë policët, arrestohet

Policia e Korçës parandalon një ngjarje kriminale që mund të kishte pasoja të rënda. Arrestohet në flagrancë një shtetas  i cili tentoi të vrasë me armë zjarri punonjësit e Policisë së Shtetit, të cilët ndërhynë për të neutralizuar konfliktin e këtij shtetasi, me një shtetas

Arma ruse e bën armikun që të ketë halucinacione dhe të vjella
  • 2019-02-05

Arma ruse e bën armikun që të ketë halucinacione dhe të vjella

Dy anije detare ruse janë pajisur me një armë mbrojtëse e cila gjatë testimit ka  lëshuar disa lëndë kimike që shkaktojnë halucinacione dhe vjellje tek sulmuesit për shkak të efektit të saj çorientues. Agjencia shtetërore e lajmeve ruse RIA Novosti njoftoi se një kontraktor ushtarak

Jelekverdhët, Macron do bëjë një referendum për ti ndaluar
  • 2019-02-04

Jelekverdhët, Macron do bëjë një referendum për ti ndaluar

Është një referendum “arma e fshehtë” e Presidentit Emmanuel Macron për t’i dhënë fund protestave të xhaketave të verdha në vend. Kjo u njoftua nga Le Journal du Dimanche, duke cituar “konfidencën” e bashkëpunëtorëve të ngushtë të kreut të shtetit. Dat

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama