Rezultate te kerkimit per termin: +Arma

Meta: total 1000 / total_found 5763 / time 0.003 / keyword[0] arma / docs[0] 5763 / hits[0] 7062 /
Mallakastër, gjendet i vrarë me armë zjarri një 72-vjeçar
  • 2018-12-02

Mallakastër, gjendet i vrarë me armë zjarri një 72-vjeçar

Një i moshuar është gjetur i vrarë me armë zjarri në Belishovë të Mallakastrës. Sipas policisë, dyshohet se 72-vjeçari ka vrarë veten. Rreth orës 13:55, në fshatin Belishovë, Mallakastër, në banesë, dyshohet se është vetëvrarë me armën e tij të gjahut shtetasi N.A, 72 vjeç.

U vetëplagos me armë, korçarit i vënë prangat në spital. Hetim edhe 3 shokëve
  • 2018-12-01

U vetëplagos me armë, korçarit i vënë prangat në spital. Hetim edhe 3 shokëve

Një 39-vjeçar është vetëplagosur një ditë më parë në qytetin e Korçës, policia e arreston së bashku me tre  shokët. Ngjarja ka ndodhur  në banesën e shtetasit Todor Beba, 44 vjeç. Shokët kishin shkuar për vizitë dhe shtetasi Edion Miho mbante në dorë pistoletën dhe aksidenta

Plagosje me armë në Librazhd,  autori grabit një makinë për tu arratisur
  • 2018-11-28

Plagosje me armë në Librazhd, autori grabit një makinë për tu arratisur

Një plagosje me armë zjarri ka ndodhur në orët e para të mëngjesit të sotëm në Librazhd. Burime nga policia bëjnë me dije se ka bërë të mundur arrestimin e autorit të dyshuar të plagosjes së 22-vjeçarit. Në cilësinë e provës materiale është sekuestruar arma e zjarrit Pistolet

Municion dhe automatik na banesë, arrestohet 41-vjeçari në Dibër
  • 2018-11-21

Municion dhe automatik na banesë, arrestohet 41-vjeçari në Dibër

Ishte dënuar më parë për plagosje, por një 41-vjeçar nga Dibra nuk e kishte harruar zakonin dhe banesën e kishte kthyer në depo fishekësh teksa mbante edhe një armë zjarri. Policia njofton se ka arrestuar A.M, 41 vjeç, banues në fshatin Katund i Ri, pasi më parë Blutë e Dibrës ishin

No Pic available
  • 2018-11-19

Vodhën drogën, 3 persona i nënshtrohen roletës ruse

Tre shpërndarës droge një17-vjeçar dhe dy 18-vjeçarë, i janë nënshtruar lojës së roletës ruse sepse akuzoheshin se i kishin vjedhur një sasi hashashi bandës tjetër. Ngjarja ka ndodhur në Monza të Italisë, ku mediat raportojnë se kanë arrestuar 4 pengmarrës italianë, të gjithë

Mesazh për SHBA-në, Kim Jong Un teston armën e re high-tech
  • 2018-11-16

Mesazh për SHBA-në, Kim Jong Un teston armën e re high-tech

Koreja e Veriut ka testuar një  armë të zhvilluar rishtazi dhe është ultramoderne. Kjo ngjarje është ndjekur nga afër nga lideri i shtetit Kim Jong Un. Shumë pak dihet rreth armës dhe është edhe e re, por testimi i saj është shenja e fundit që Peniani po vazhdon militarizimin e saj d

Tragjike në Kamëz, 13-vjeçari vetëvritet me armën e babait
  • 2018-11-12

Tragjike në Kamëz, 13-vjeçari vetëvritet me armën e babait

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur pasditen e sotme në lagjen Laknas të Kamzës. Policia njofton se një 13 vjeçar ka ndërruar jetë, pasi është vetëvrarë me armë. Dyshohet se shtetasi i mitur E.D. 13 vjeç, është vetëvrarë me armën e gjahut të babait tij, në një banesë të vjetër

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama