Rezultate te kerkimit per termin: +Armend +Zemaj

Total: 254
No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:39.623Z

Zemaj: Vota ime do të jetë pro Gjykatë Speciale

(I plotësuar)- Armend Zemaj në lidhje me Gjykatën Speciale tha se bashkësia ndërkombëtare tenton gjithmonë të na bie Gjykatën Speciale. "Sigurimi i votave sipas tij duhet të jetë punë e Isa Mustafës dhe Hashim Thaçit, por q

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:44.601Z

Armend Zemaj: Tahir Zemaj nuk dëshmojë asnjëherë kundër UÇK-së, serbët po rrejnë

Gjenerali i FAK-ut, Tahir Zemaj asnjëherë nuk ka dëshmuar kundër UÇK-së. Kështu i është kundërpërgjigjur nipi i Tahirit, Armend Zemaj, zëdhënësit të prokurorisë së Serbisë, Bruno Vekariq, i cili ka deklaruar

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:15.375Z

Zemaj: Votova kundër përbërjes së Qeverisë Mustafa

Deputeti i Lidhjes Demokratike të Kosovës, Armend Zemaj, ka thënë se vota e tij nuk ishte kundër Isa Mustafës për kryeministër, por kundër kësaj përbërje të kabinetit qeveritar. "Ishin arsye personale, nuk votova kundërMustafës, por kundër këtij kabineti", ka thënë Zemaj.

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:58.871Z

Albulena Haxhiu paditë Armend Zemajn

Deputetja e Lëvizjes Vetëvendosje, Albulena Haxhiu ka pergaditur padinë për deputetin e Lidhjes Demokratike të Kosovës, Armend Zemaj. Siç ka njoftuar Frashër Krasniqi, zëdhënës i Lëvizhes Vetëvendosje, deputetja Haxhiu do ta dorë

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:47.114Z

Zemaj “SHIK-ovcav”: përgjithmonë në LDK

Kandidati për deputet i Lidhjes Demokratike të Kosovës, Armend Zemaj ka thënë të shtunën se ai përgjithmonë do të jetë në LDK. Madje, ka shpërthyer me një deklaratë në profilin e tij në Facebook, ku ka thën&eu

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:34.456Z

Zemaj: Ministri Demolli po frikësohet ta përmend FARK-un

Deputeti i LDK-së, Armend Zemaj, ka akuzuar Ministrin Haki Demolli se s'po ka guxim të përmend eprorët e Forcave të Armatosura të Republikës së Kosovës siç janë Ahmet Krasniqi, Sali Çekaj e Agim Ramadani. Zemaj ka akuzuar Ministrin e LDK-së se u është nënshtruar eprorëve të SHIK-ut

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:40.961Z

Zemaj: Specialja do të merret me krime individuale

Çështja e themelimit të Gjykatës Speciale është shndërruar në temë rreth së cilës ka qëndrime pro dhe kontra. Për këtë temë në emisionin Info Magazine, në Klan Kosova, diskutuan Albulena Haxhiu, deputete e Lëvizjes Vetëvendosje, dhe Armend Zemaj, deputet i Lidhjes Demokratike të

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama