Rezultate te kerkimit per termin: +Armend +Zemaj

Total: 254
No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:22.573Z

Dy demokratët e ‘vërtetë’ të LDK-së, Armend Zemaj dhe Arben Gashi

Armend Zemaj dhe Arben Gashi janë dy deputetët e LDK-së që votuan kundër shefit të tyre, Isa Mustafa kur ky i fundit u votua kryeministër i vendit. Këta dy të fundit, si dhe deputetët tjerë që kanë dalë kundër marrëvesh

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:39.728Z

Flamuri i “FARK-ut” që ruhet në familjen Zemaj!

Ky është flamuri i Brigadës 134, i cili ju dorëzua komandantit të Brigadës kolonel Tahir Zemaj më 21 qershor 1998 me rastin e dhënies së betimit përpara Ministrit dhe Komandantit të Shtabit Suprem të Forcave të Armatosura të Repub

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:31.951Z

Haliti e Zemaj përplasen për vrasjet e pasluftës

Nënkryetari i Kuvendit të Kosovës Xhavit Haliti ka akuzuar partnerin në koalicionin qeverisës LDK-në, se njerëzit e tyre kanë kontribuar në akuzat ndaj Ushtrisë Çlirimtare të Kosovës. Ai në emisionin Rubikon të KTV-së, ka thënë se akuzat ndaj Shtabit të Përgjithshëm të UÇK-s

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:58.678Z

Ja si e mohonte Zemaj hedhjen e gotës në Parlament (Video)

Deputeti i Lidhjes Demokratike të Kosovës, Armend Zemaj, që sot e pranoi në Info Magazine se ka gjuajtur një gotë në drejtim të deputetëve të opozitës në atë që tashmë njihet si Seanca e Vezëve, po në Info Magazine

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:15.396Z

E pabesueshme: Isa Mustafa e heqë statusin për Armend Zemajn (Foto)

(I plotësua) – Isa Mustafa e ka larguar para pak çastesh postimin për Armend Zemajn. Statusi i fundit i Mustafës ka mbetur ai i 8 nëntorit që iu kishte drejtuar kryetarit të AKR-së, Behgjet Pacolli. Nuk është rasti i parë që Mu

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:47.295Z

Zemaj: Vota e juaj për mua votë kunder krimit dhe korrupsionit

Kandidati për deputet nga Lidhja Demokratike e Kosovës, Armend Zemaj thotë se në listën preliminare të publikuar sot, ai ka ka fituar mandatin e tretë në Kuvendin e Kosovës. Zemaj ka falënderuar të gjithë qytetarët, duke u zotuar se pu

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:59.166Z

Zemaj: Te hapen nesër dyert e Kuvendit

Deputeti i LDK-së, Armend Zemaj, ka reaguar menjëherë për shtyrjen e seancës konstituive të Kuvendit të Kosovës, e cila ishte paraparë që të mbahej nesër, por me kërkesë të Flora Brovinës, është shtyrë.

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama