Rezultate te kerkimit per termin: +Armend +Zemaj

Total: 254
No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:58.868Z

Deputetja Haxhiu padit deputetin Zemaj

Deputetja e Lëvizjes Vetëvendosje Albulena Haxhiu, do të dorëzoj një padi ndaj deputetit të Lidhjes Demokratike të Kosovës, Armend Zemaj. Përmes një komunikate për media, Lëvizja Vetëvendosje njofton se kjo padi do të bëhet lidhur me sulmin e Deputetit të LDK - ës, Armend Zemaj gjat

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:25.486Z

Armend Zemaj mbledh grupin e deputetëve të LDK-së që ishin anti-Mustafë

Armend Zemaj është i ftuar në SHBA në Lutjet e Mëngjesit. Ai së bashku edhe me zv/kryeministrin Hashim Thaçi dhe zyrtarë të tjerë më 8 shkurt në Uashington do të marrë pjesë në ceremoninë e përvitshme. E par

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:37.160Z

Zemaj, voton kundër Thaçit

Deputeti i LDK-së Armend Zemaj tha pak para çastesh se do të jetë present në sallë por se do të votojë kundër Hashim Thaçit, por edhe kundër kandidatit tjetër Rafet Rama. Zemaj madje tha se ai ka qenë edhe kundër Ramush Haradinajt për kryeministër në kohën e VLAN-it. I pyetur pse p

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:50.710Z

Alma Lama e Armend Zemaj kundër bllokut opozitar

Blloku opozitar LDK-AAK-Nisma, që kanë bërë një grup të përbashkët parlamentar nuk janë aq të mëdhenj me numra sa duket e sa ç’thuhet. Janë së paku dy deputetë të Lidhjes Demokratike që nuk kanë pranua

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:12.606Z

Zemaj: Vrasja e Tahir Zemajt, vrasje politike

Deputeti i LDK-së, Armend Zemaj, ka thënë se vrasja e Tahir Zemajt ka qenë vrasje politike. Zemaj ka thënë se në pistën e hetimeve përfshihen edhe kryeministri Thaçi dhe lideri i AAK-së Ramush Haradinaj. Ai ka thënë se hetimet jan&e

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:58.677Z

Fisnik Ismaili sulmon ashpër Armend Zemajn

Deputeti i Lëvizjes Vetëvendosje, Fisnik Ismaili përmes një postimi në facebook ka sulmuar ashpër Armend Zemajn, deputet i LDK-së, për gjestin e bërë nga ai duke gjuajtur me gotë në drejtim të opozitës. Fisi i ka thënë se gjithçka pritet kur vjen nga një njëri si Zemaj i cili ulë

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:21.523Z

Armend Zemaj me këmbë të djathtë "niset" drejt 2016-ës (Foto)

Deputeti nga radhët e LDK-së, Armend Zemaj siç duket ka shpresa të mëdha për vitin 2016-të. Ai ka postuar një fotografi në llogarinë e tij në Facebook, ku shihet duke hipur në veturë. AdPlatformZone = {id: "549fcab82",format: "410x0"

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama