Rezultate te kerkimit per termin: +Armend +Zemaj

Total: 254
No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:37.160Z

Zemaj, voton kundër Thaçit

Deputeti i LDK-së Armend Zemaj tha pak para çastesh se do të jetë present në sallë por se do të votojë kundër Hashim Thaçit, por edhe kundër kandidatit tjetër Rafet Rama. Zemaj madje tha se ai ka qenë edhe kundër Ramush Haradinajt për kryeministër në kohën e VLAN-it. I pyetur pse p

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:50.710Z

Alma Lama e Armend Zemaj kundër bllokut opozitar

Blloku opozitar LDK-AAK-Nisma, që kanë bërë një grup të përbashkët parlamentar nuk janë aq të mëdhenj me numra sa duket e sa ç’thuhet. Janë së paku dy deputetë të Lidhjes Demokratike që nuk kanë pranua

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:12.606Z

Zemaj: Vrasja e Tahir Zemajt, vrasje politike

Deputeti i LDK-së, Armend Zemaj, ka thënë se vrasja e Tahir Zemajt ka qenë vrasje politike. Zemaj ka thënë se në pistën e hetimeve përfshihen edhe kryeministri Thaçi dhe lideri i AAK-së Ramush Haradinaj. Ai ka thënë se hetimet jan&e

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:58.677Z

Fisnik Ismaili sulmon ashpër Armend Zemajn

Deputeti i Lëvizjes Vetëvendosje, Fisnik Ismaili përmes një postimi në facebook ka sulmuar ashpër Armend Zemajn, deputet i LDK-së, për gjestin e bërë nga ai duke gjuajtur me gotë në drejtim të opozitës. Fisi i ka thënë se gjithçka pritet kur vjen nga një njëri si Zemaj i cili ulë

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:21.523Z

Armend Zemaj me këmbë të djathtë "niset" drejt 2016-ës (Foto)

Deputeti nga radhët e LDK-së, Armend Zemaj siç duket ka shpresa të mëdha për vitin 2016-të. Ai ka postuar një fotografi në llogarinë e tij në Facebook, ku shihet duke hipur në veturë. AdPlatformZone = {id: "549fcab82",format: "410x0"

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:39.623Z

Zemaj: Vota ime do të jetë pro Gjykatë Speciale

(I plotësuar)- Armend Zemaj në lidhje me Gjykatën Speciale tha se bashkësia ndërkombëtare tenton gjithmonë të na bie Gjykatën Speciale. "Sigurimi i votave sipas tij duhet të jetë punë e Isa Mustafës dhe Hashim Thaçit, por q

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:44.601Z

Armend Zemaj: Tahir Zemaj nuk dëshmojë asnjëherë kundër UÇK-së, serbët po rrejnë

Gjenerali i FAK-ut, Tahir Zemaj asnjëherë nuk ka dëshmuar kundër UÇK-së. Kështu i është kundërpërgjigjur nipi i Tahirit, Armend Zemaj, zëdhënësit të prokurorisë së Serbisë, Bruno Vekariq, i cili ka deklaruar

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama