Rezultate te kerkimit per termin: +Armend +Zemaj

Total: 254
No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:50.710Z

Alma Lama e Armend Zemaj kundër bllokut opozitar

Blloku opozitar LDK-AAK-Nisma, që kanë bërë një grup të përbashkët parlamentar nuk janë aq të mëdhenj me numra sa duket e sa ç’thuhet. Janë së paku dy deputetë të Lidhjes Demokratike që nuk kanë pranua

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:12.606Z

Zemaj: Vrasja e Tahir Zemajt, vrasje politike

Deputeti i LDK-së, Armend Zemaj, ka thënë se vrasja e Tahir Zemajt ka qenë vrasje politike. Zemaj ka thënë se në pistën e hetimeve përfshihen edhe kryeministri Thaçi dhe lideri i AAK-së Ramush Haradinaj. Ai ka thënë se hetimet jan&e

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:58.677Z

Fisnik Ismaili sulmon ashpër Armend Zemajn

Deputeti i Lëvizjes Vetëvendosje, Fisnik Ismaili përmes një postimi në facebook ka sulmuar ashpër Armend Zemajn, deputet i LDK-së, për gjestin e bërë nga ai duke gjuajtur me gotë në drejtim të opozitës. Fisi i ka thënë se gjithçka pritet kur vjen nga një njëri si Zemaj i cili ulë

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:21.523Z

Armend Zemaj me këmbë të djathtë "niset" drejt 2016-ës (Foto)

Deputeti nga radhët e LDK-së, Armend Zemaj siç duket ka shpresa të mëdha për vitin 2016-të. Ai ka postuar një fotografi në llogarinë e tij në Facebook, ku shihet duke hipur në veturë. AdPlatformZone = {id: "549fcab82",format: "410x0"

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:39.623Z

Zemaj: Vota ime do të jetë pro Gjykatë Speciale

(I plotësuar)- Armend Zemaj në lidhje me Gjykatën Speciale tha se bashkësia ndërkombëtare tenton gjithmonë të na bie Gjykatën Speciale. "Sigurimi i votave sipas tij duhet të jetë punë e Isa Mustafës dhe Hashim Thaçit, por q

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:44.601Z

Armend Zemaj: Tahir Zemaj nuk dëshmojë asnjëherë kundër UÇK-së, serbët po rrejnë

Gjenerali i FAK-ut, Tahir Zemaj asnjëherë nuk ka dëshmuar kundër UÇK-së. Kështu i është kundërpërgjigjur nipi i Tahirit, Armend Zemaj, zëdhënësit të prokurorisë së Serbisë, Bruno Vekariq, i cili ka deklaruar

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:15.375Z

Zemaj: Votova kundër përbërjes së Qeverisë Mustafa

Deputeti i Lidhjes Demokratike të Kosovës, Armend Zemaj, ka thënë se vota e tij nuk ishte kundër Isa Mustafës për kryeministër, por kundër kësaj përbërje të kabinetit qeveritar. "Ishin arsye personale, nuk votova kundërMustafës, por kundër këtij kabineti", ka thënë Zemaj.

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama