Rezultate te kerkimit per termin: +Arrin

Total: 9993
No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:25.105Z

Floriani arrin 3 milion

Njëri ndër këngëtaret më të ri në estraden tonë Floriani po arrin sukses të madh më këngën e tij solo që lansuar kohëve të fundit ka arritur të marrë miliona klikime Kënga e tij ‘E di që don’

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:12.251Z

Një makinë legjendare arrin në fund të udhëtimit (FOTO)

Udhëtimi epik i Volkswagen Kombi ka ardhur në fund. Pas 63 vitesh, makina legjendare nuk do të prodhohet më në Brazil dhe askund në botë. Brazil ishte i vetmi vend që e prodhonte akoma modelin e dashur, që u prezantua për herë të parë në Gjermani në vitin 1950. Megjithatë, tani nu

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:50.462Z

Rita Ora arrin në Prishtinë (FOTO)

Këngëtarja Rita Ora ka arritur në Prishtinë, një ditë pasi ajo u paraqit në natën e ndarjes së çmimeve MTV Awards. Këngëtarja është akomoduar në hotelin Emerald. Por enigmatik kanë mbetur organizatorët e kësaj ardhjeje të kosovares, e cila është pjesë e kompanis

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:43.251Z

51-vjecari i verbr arrin t shoh

51-vjecari anglez Peter Lane, i verber prej 30 vjetesh eshte entuziast per rezultatet e arritura deri tani nga nderhyrja kirurgjikale, te ciles i eshte nenshtruar duke patur sot syrin bionik. Lane, i cili u verbua per shkaqe gjenetike sot arrin te dalloje format e deres, mobiljeve, si dhe te lexoje

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:24.736Z

Fierza arrin kuota maksimale

Niveli i ujit ne liqenin e Fierzes po arrin ne kuotat maksimale. Rreshjet e shumta te debores dhe shiut kane sjelle prurje te bollshme ne basenin ujor. Nga salla e komandave bejne te ditur se niveli i ujit ne Fierze ka arritur ne kuoten e 290.4 metrave. Rezervat ujore ne Fierze po arrijne maksimumin

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:23.962Z

Indeksi i korrupsionit: Shqipëria arrin një rezultat rekord

Shqipëria ka arritur një rezultat rekord pozitiv në perceptimin global të korrupsionit. Në raportin e prezantuar nga Transparency International për këtë vit, Shqipëria renditet në vendin e 83, nga 176 vende të botës që janë përfshirë në këtë studim. Shqipëria ka marrë 39 pik

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:53.315Z

Anorthosis arrin të marrë një barazim historik me Interin

Famagusta (Start)- Kampionët e Qipros, Anorthosis, arrijnë të marin një barazim madhështor përballë pretendentëve të Interit për Ligën e Kampioneve. Ndeshja është pritur me mjaft interes edhe nga sportdashësit shqiptar, pasi portën e ekipit qipriot e mbron portiere i përfaqësues

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama