Rezultate te kerkimit per termin: +Arrin

Total: 9993
No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:58.289Z

Një vogëlush kinez arrin të shohë edhe natën

Share Një vogëlush kinez, i lindur me sy fantastikë blu- njësoj si të një maceje siameze- pretendon se ka aftësinë për të parë natën. Nong Yousui nga Dahua ka sy që reflektojnë jeshile neon kur bie drita mbi to. Vogëlushi që ka vështirësi në dritën e shndr

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:52.151Z

Peshkatari arrin të kapë një balenë-peshkaqen

Një peshkatar nga Kina teksa ka qënë duke peshkuar peshq ka arritur të kapë në rrjetën e tij një krijesë gjigande, një balenë-peshkaqen. I befasuar dhe i kënaqur ai ka arritur të kapë krijesën gjigande duke e lidhur me kamionçinën e tij për të reklamuar guximin e tij nëpër qytet

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:39.091Z

Ronaldo arrin 11-te tripleta

Kristiano Ronaldo me tregoleshin e tij ndaj Malages arriti Mesin e Barcelones ne kuoten e 10 golave ne kryesimin e golashenuesve me te mire te kampionatit spanjoll te futbollit. Gjithashtu kjo eshte e njembedhjeta here qe portugezi i Real Madrid arrin te realizoje 3 gola ne nje ndeshje me fanellen

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:41.878Z

Popullsia e botes arrin 7 miliarde

Të hënën popullsia e gjithë botës arrin në 7 miliardë banorë. Një studim i OKB thotë se Azia do të vazhdojë të mbetet kontinenti i populluar me 4.2 miliardë banorë, ndërsa Europa dhe Oqeania në 2060 mund të a

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:12.716Z

VIDEO/ Ngjala gllabëron peshkaqenin, por ai arrin të mbijetojë

Një ngjalë gjigande ka gllabëruar një peshkaqen të vogël, por nuk ia ka dalë ta mbajë në stomakun e saj. Në këtë video shihen momentet spektakolare të luftës mes ngjalës dhe peshkaqenit, të cilit pasi i shihet vetëm bishti në gojën e ngjalës, pas pak i aka dalë të notojë i

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:18.636Z

Rikthim politik për Berluskonin, arrin marrëveshje me të majtën

Silvio Berlusconi u kthye në skenën politike pas dënimit të tij për evazion fiskal, duke arritur një marrëveshje me udhëheqësin e partisë më të madhe të majtë mbi reformën elektorale. Reforma synon ti japë vendit stabilitet politik dhe qeverisje të sigurtë pasi sistemi aktual ndan

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:48.868Z

Spanja, papunësia arrin shifra rekord

Numri i të papunëve në Spanjë u rrit me 54 657 në muajin dhjetor duke arritur një rekord historik në pothuajse katër milionë të papunë në fund të 2009-s. Ky lajm u njoftua ditën e mërkurë ministria spanjolle e Punës. Numri i të papunëve të regjistruar, që arrin në 3 923 në

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama