Rezultate te kerkimit per termin: +Arsen +Beqiri

Total: 53
No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:44.210Z

Vllaznia fiton 2-0 me Molnarin

Vllaznia ka fituar 2-0 miqësoren me Molnar të Tivarit. Takimi u luajt në Ulqin të Malit të Zi. Arsen Beqiri ka qenë autor i golit të parë të këtij takimi në minutën e 60-të, kurse te dytin e ka bere Albert Kaci në fund të ndeshjes.

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:42.249Z

Statistikat e Javes I nga Albania-sport.com

Në katër takimet e para e para u shënaun 12 gola, 6 nga ekipet vendase dhe 6 nga ekipet mike. 11 futbollistë ishin autorë të 12 golave. * * * Ekipet vendase, në katër takimet e para arritën të marrin vetëm dy fitore: Shkumbini-Flamurtari 2-1 dhe Vllaznia-Luftetari 1-0, dhe një barazi

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:42.247Z

Tre shkodrane te Shkumbini ne Peqin

Shkodrani Arsen Beqiri i është bashkuar tani Shkumbinit me dëshirën që të vishet bardhekaltër në këtë sezon. Që nga dita e hënë, 22-vjecari është vënë nën urdhrat e Bicit, duke qenë një alternativë më shumë në krahun e djathtë të mesfushës. Me ardhjen e mesfushorit Beqiri

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:42.812Z

Vllaznia, lojtaret e federuar

Lista zyrtare e lojtareve te federuar per sezonin 2007-2008 te Kategorise Superiore Armir Grimaj Admir Teli Edmond Doci Mariglen Kapaj Simo Rostand Uliks Kotrri Safet Osja Suad Lici Erjon Hoti Franc Ahi Albert Kaci Ervis Kraja Leandro Gil Miranda Da Silva Vioresin Sinani Arsen Beqir

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:42.535Z

Shkumbini, një biletë për në gjysmëfinale brenda 90 minutave

Albania-Sport - Futbolli njihet për aftësinë që ka për të dhuruar surpriza, por, duke patur parasysh futbollin shqiptar, mund të thuhet me plot gojën se Shkumbini e ka siguruar që sot vendin në gjysmëfinalen e Kupës së Shqipërisë, pasi, një "poker" golash i shënuar në fushën e vet

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:42.541Z

Shkumbini, bileta e “lehtë” e gjysmëfinaleve

Albania-sport - Kupa e Shqipërisë të mërkurën, më 28 shkurt, do të zgjidhë dy enigmat e para të gjymëfinalisteve të Grupit 1, ku të paktën nga katër ekipet e këtij grupimi Dinamo, Besa, Shkumbini, Turbina, peqinasit e Faruk Sejdinit, ndihen plotësisht të kualifikuar pas rezultatit t

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:51.444Z

Gjobitet Besa e Kavajes

Dje Komisoni i Disiplines ka denuar klubin e Beses, pasi ne ndeshjen e fundit me Vllaznine kane ndodhur disa incidente qe jane klasifikuar te lehta. Keshtu, klubi kavajas eshte gjobitur me 50 mije leke. Futbollisti i Vllaznise Suad Lici, i Turbines Rubin Baci dhe Arsen Beqiri i Ades jane pezulluar

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama