Rezultate te kerkimit per termin: +Arsenali

Total: 4813
No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:18.600Z

Arsenali refuzohet për Cahillin

Nga Express më 26 gusht 2011 në ora 15:47 Bolton ka refuzuar një ofertë nga Arsenali për qendërmbrojtësin Gary Cahill ka konfirmuar menaxheri Owen Coyle. Në qershor, Coyle kishte thënë se pret largimin e 25 vjeçarit gjatë kësaj vere pasi ai ka vetëm edhe një vit në kontratën e

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:41.530Z

Arsenali transferon Giroud

Arsenali ka konfirmuar përmes faqes zyrtare se kanë arritur marrëveshje me kampionin e Francës, Montpellier, për të transferuar sulmuesin Oliver Giroud. Wenger u shpreh se ai është shumë i kënaqur se ka arritur të transferojë francezin. “Jam i lumtur që jam këtu, pasi Arsenali ës

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:56.186Z

Arsenali, pas Benaglios

Nga Express më 31 mars 2011 në ora 19:11 Portieri i Wolfsburgut, Diego Benaglio ka zgjuar interesim nga Arsenali dhe mund të transferohet në Londër gjatë afatit kalimtar të verës, ka njoftuar e përditshmja sportive zvicerane Blick. Arsenali është në kërkim të një portieri, ndërsa

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:53.416Z

Arsenali pushton Stambollin

Ekipi anglez nga veriu i Londrës ka mposhtur ekipin turk Fenerbahçe me rezultatin 3 me 0. Arsenali që nga fillimi i ndeshjes e diktoi takimin por që nuk arriti t'i konkretizojë, ndërsa pjesa e parë përfundoi me rezultatin e bardhë 0 me 0. Me të fi

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:49.368Z

Arsenali mbron përforcimet

Arsenali ka mbrojtur veten për veprimet e bëra gjatë afatit kalimtar të verës. Menaxheri Arsene Wenger shiti golashënuesin më të mirë të ekipit nga sezoni i kaluar, Robin van Persie në Manchester United kurse mesfushori Alex Song iu bashkua Barcelonës. Strategu francez ka përforcuar sku

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:37.998Z

Arsenali triumfon në fund

Një ndeshje të zbehtë kanë zhvilluar Olympique de Marseille dhe Arsenali në Stade Velodrome, por në fund Topçinjtë dolën fitimtarë. Ishte një përballje e zhvilluar kryesisht në mesfushë me pak raste shënimi, mirëpo fa

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:47.900Z

Frikë nga Arsenali

Trajneri i Barcelonës, Pep Guardiola, thotë se ka frikë nga Arsenali para përballjes së tyre në fazën eliminatore të Ligës së Kampionëve. Ai thekson se një Samir Nasri në formë, ardhja e Marouane Chamakh dhe prania kapitenit Cesc Fabregas do të jenë kërcënime për ekipin e tij. Pë

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama