Rezultate te kerkimit per termin: +Arsenalin

Meta: total 1000 / total_found 2890 / time 0.001 / keyword[0] arsenalin / docs[0] 2890 / hits[0] 3370 /
No Pic available
  • 2017-04-16

FOTO/ Koreja e Veriut shfaq super raketat: Jemi gati për luftë nukleare

Koreja e Veriut paralajmëroi SHBA të mos ndërmarre akte provokuese në rajon, pasi në të kundërt do ti përgjigjej me sulme bërthamore. Komentet vijnë ndërsa shteti komunist shënon 105 -vjetorin e lindjes së themeluesit të tij Kim Il Sung. Një paradë madhështore u mbajt në zemër të

Koreja e Veriut paralajmëron SHBA-të: Jemi gati të reagojmë
  • 2017-04-11

Koreja e Veriut paralajmëron SHBA-të: Jemi gati të reagojmë

Koreja e Veriut premton masa të ashpra kundër aksioneve sulmuese të SHBA-ve. Dërgimi i aeroplanmbajtëses amerikane Carl Vinson, ka thënë një zëdhënës i ministrisë së Punëve të Jashtme, konfirmon që lëvizjet e rrezikshme amerikane për të pushtuar Korenë e Veriut, kanë arritur nj

Wenger drejt PSG, gati kontrata 2-vjeçare
  • 2017-03-21

Wenger drejt PSG, gati kontrata 2-vjeçare

E ardhmja është e vendosur: Unai Emery do të largohet nga Paris Saint Germain në fund të sezonit. Një vendim i pashmangshëm i sheikëve që zotërojnë skuadrën franceze, pas disfatës së pabesueshme 6-1 në Camp Nou përballë Barcelonës, që u shoqërua edhe me eliminimin e papritur nga

No Pic available
  • 2017-03-18

Thaçi: 100 deputetë pas meje për Ushtrinë, do bind dhe SHBA me BE

Ne nuk do presim Serbinë. Nuk shkojmë në NATO me shoqatën e gjuetarëve apo peshkatarëve, por me ushtri, thotë numri një i Kosovës, i përfshirë në një inisiativë që ka krijuar pështjellim në Kosovë, por dhe jashtë saj. Nuk ka lidhje kjo që po bëjmë me Gjykatën Speciale, apo nuk

Ramos heroi i Realit, Bayerni turpëron Arsenalin
  • 2017-03-08

Ramos heroi i Realit, Bayerni turpëron Arsenalin

Sergio Ramos shuan vullkanin San Paolo me një dygolësh me kokë, duke qenë vendimtar në fitoren 1-3 me përmbysje të Realit të Madridit ndaj Napolit, rezultat që kualifikon spanjollët në fazën cerekfinale të Championsit, pasi me të njëjtat shifra mbajtësit e trofeut kishin triumfuar ed

Tifozët e Arsenalit kërkojnë largimin e Arsen Wenger
  • 2017-03-01

Tifozët e Arsenalit kërkojnë largimin e Arsen Wenger

Në prill të vitit të kaluar, protesta e organizuar nga shumica e tifozëve të Arsenalit në sfidën ndaj Norwich City-it në Emirates, nuk shkoi ashtu siç pritej sepse drejtuesit e klubit nga frika se mund të zhgënjenin tifozët më besnikë të trajnerit francez, të cilët e mbështetën We

Kërcënimi i Bashës, Klosi: Përpjekje për tu bërë burrë në sytë e demokratëve
  • 2017-02-26

Kërcënimi i Bashës, Klosi: Përpjekje për tu bërë burrë në sytë e demokratëve

Ish-kreu i Shërbimit Informativ Shtetëror, Fatos Klosi, gjatë një interviste për Shqiptarja.com, është shprehur se thirrjet e kryetarit të opozitës, Lulzim Basha për luftë nuk duhen marrë aspak seriozisht, por duhen konsideruar thjeshtë si një përpjekje e tij për tu bërë burrë