Rezultate te kerkimit per termin: +Arsenalin

Meta: total 1000 / total_found 2977 / time 0.001 / keyword[0] arsenalin / docs[0] 2977 / hits[0] 3475 /
No Pic available
  • 2018-12-15

Dembele sngrihet nga gjumi, Barça paguan njerëz ta zgjojnë

Ousmane Dembele iu bashkua Barcelonës verën e kaluar, pasi katalanët paguan plot 150 milionë euro te gjermanët e Borussias së Dortmundit, për kartonin e tij, por edhe francezi nuk ka arritur të tregojë se është një shpenzim i justifikuar. Deri tani klubi katalan ka vendosur plot 200 mij

A BURGOSET (PA)FAJËSIA ?
  • 2018-12-13

A BURGOSET (PA)FAJËSIA ?

Nga Fadil LEPAJA Komandantët kanë ulur kokën, dhe me bindje se sërish po sakrifikohen për Kosovën, kanë pranuar ftesat për në Hagë. Kokat e tyre, politike dhe ekonomike,  po i shërbehen në sini të artë, lobit serb në Evropë. Pas kësaj, sipas politikës evropiane, pritet bashkëpuni

No Pic available
  • 2018-12-10

Arsenal i jep duart Ozilit, Interi bën gati ofertën

Duket se aventurës së Mesut Ozilit te Arsenali po i vjen fundi. Sipas asaj që publikohet te tabloidi The Sun, klubi londinez ka vendosur të nxjerrë në merkaton e transferimeve mesfushorin gjerman për shkak të rendimentit të tij të dobët, ndërkohë që në ditët e fundit Ozil u shfaq edh

Mediat franceze gjejnë pasuesin e Gattusos te Milani
  • 2018-11-06

Mediat franceze gjejnë pasuesin e Gattusos te Milani

Gattuso është duke shijuar tre fitoret e fundit, që duket se kanë sjellë pak qetësi në ambientin kuqezi dhe siguri në stolin e tij, por nga Franca mbërrijnë të rejat e fundit ku citojnë që tani emrin e pasardhësit të tij. Spekulim i bujshëm mediatik sheh në pole position për stoli

Mourinho: Në fund të dhjetorit kapim vendin e katërt
  • 2018-11-02

Mourinho: Në fund të dhjetorit kapim vendin e katërt

Jose Mourinho i drejtpërdrejtë mbi mundësitë e Manchester United për të fituar titullin kampion në Premier League. Trajneri i Djajve të Kuq nuk sheh vend për diskutim për këtë çështje, madje më i shqetësuar është për diferencën prej 5 pikësh me Arsenalin që mban vendin e dytë.

Në Baltik kokë më kokë, Rusia i përgjigjet stërvitjes ushtarake të NATO-s (Foto)
  • 2018-11-01

Në Baltik kokë më kokë, Rusia i përgjigjet stërvitjes ushtarake të NATO-s (Foto)

Trident Juncture është stërvitja më e madhe në historinë e NATO-së që do kryhet në detin Baltik, shumë pranë Rusisë dhe Moska zyrtare duket se ka gati planin për tiu kundëpërgjigjur Perëndimit me të njëjtën monedhë. Një luftë gjithëpërfshirëse mund të shpërthejë, pasi Th

Pakti bërthamor, Putin kërcënon vendet e BE-së!
  • 2018-10-25

Pakti bërthamor, Putin kërcënon vendet e BE-së!

Rritet shqetësimi i Rusisë për tërheqjen e SHBA-ve nga traktati i INF-së për armët bërthamore me rreze të mesme. Nëse gjithçka do të shkatërrohet, nuk do të na mbesë gjë tjetër veç se do të ketë një garë për armatimet. Do të marrin në shënjestër vendet e Bashkimit Europian