Rezultate te kerkimit per termin: +Arsenalin

Total: 2969
No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:15.440Z

Juventus, pas Gallasit

Juventus është duke monitoruar mbrojtësin e Arsenalit, William Gallas, kanë bërë të ditur mediat italiane të enjten. Reprezentuesi francez muajin e ardhshëm do të jetë futbollist i lirë dhe ka zgjuar interesim nga klube të ndryshme pas lajmit se nuk do të vazhdojë kontratën me Arse

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:53.350Z

Barcelona-Arsenal, akord për Fabregas

Mesfushori çesk Fabregas duket gjithmonë më pranë kalimit te Barcelona. Sipas të përditshmes spanjolle, “Sport”, klubi katalan po mbyll detajet e fundit të marrëveshjes me Arsenalin, për transferimin e mesfushorit në “Kamp Nou”. Bazat e akordit me vetë lojtarin, p

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:04.474Z

Fabregas: Dua të qendroj tek Arsenali

është gjithnjë e më e dyshimtë e ardhmja e Fabregas tek Arsenali. Kjo pasi lojtari që u dëmtua dje kundër Barcelonës, deklaron se do të qendrojë me ekipin aktual. Ndërkohe vazhdojnë zërat për një kthim të tij në Spanjë ku Reali dhe Barcelona janë gati për ta blerë

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:38.850Z

Vertonghen drejt Tottenhamit

Mbrojtësi i Ajaxit, Jan Vertonghen është shumë pranë transferimit në Tottenham, në marrëveshje me vlerë prej rreth 10 milionë funtesh, kanë njoftuar mediet angleze të shtunën. 23 vjeçari ka zgjuar interesim nga shumë klube në Premierligë por besohet se refuzoi Arsenalin për të kal

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:47.923Z

Anglia “e çmendur” pas brazilianit Pato

Sulmuesi i Milanit, Aleksandro Pato, mbetet objektiv shumë joshës për klubet angleze Mançester Sitin, Çelsin dhe Arsenalin. Sportmediaset shkruan se Alegri është i pavendosur nëse duhet ta mbajë Paton për shkak të problemeve të tij me dëmtimet. Arsenali është interesuar për Paton mua

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:24.444Z

Vagner Lov në orbitën e Arsenalit

Paraqitja mbresëlënëse e sulmuesit të CSKA së Moskës Vagner Lov, në ndeshjen kundër Interit në Ligën e Kampionëve të martën ka bindur Arsenalin që, sipas uebfaqes angleze Footylatest.com, është duke menduar rreth paraqitjes së një ofertë për sulmuesin brazilian. Menaxheri i gjiga

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:07.321Z

Bonucci e do Realin

Qendërmbrojtësi i Juventusit, Leonardo Bonucci shpreson të takohet me Real Madridin në fazën eliminuese të Ligës së Kampionëve.Bianconerët fituan Grupin E duke mposhtur 1-0 në udhëtim Shakhtar Donetskun dhe eliminuar Chelsean. Juventus në rrethin tjetër mund të ndeshet me Porton, Arse

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama