Rezultate te kerkimit per termin: +Arsenalin

Total: 2969
No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:29.197Z

Arsenali, lufta për vendin e dytë pas Celsit

  LONDËR: Evertoni duket të presë edhe një javë për të parë nëse ata e sigurojnë vëndin e pestë për këtë vit në Premiership pas humbjes 1-0 me Arsenalin .Skuadra e Evertonit humbi në minutën e 76 kur Arsenali me një gol me anë të Nicklas Bendtneri dha fund të gjithë

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:50.838Z

Kapet një arsenal armësh në Elbasan, policia: Destinacioni dyshohet Siria

ELBASAN- Policia e qytetit të Elbasanit ka zbuluar sot një arsenal armësh si dhe ka vënë në pranga 3 personat që posedonin arsenalin e armëve. Policia e Elbasanit bën me dije se ka dyshime që këto armë do të transportoheshin drejt Sirisë. Arrestimi i personave që posedonin armët u b

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:50.466Z

Ayew do të vazhdojë në Marseille

Objektivi i Arsenalit, Andre Ayew do të nënshkruajë kontratë të re njëvjeçare me Olympique Marseille ka bërë të ditur e përditshmja sportive franceze L’Equipe. Reprezentuesi ganez ka shkëlqyer në sezonet e fundit për ekipin e Didier Deschampsit dhe spekulohej se kërkohet nga klub

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:53.999Z

Gotze mund të vazhdojë në Dortmund

Ylli i Borussia Dortmundit, Mario Gotze ka theksuar se ndihet shumë mirë te kampioni i Gjermanisë dhe shtoi se mund të vazhdojë kontratën e tij në klub. 19 vjeçari vazhdimisht spekulohet me transferim te gjigantë të futbollit evropian përfshirë Barcelonën, Real Madridin, Chelsean e Arse

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:05.002Z

Arsenali mendon për belgun Eden Hazar

Bosi i Arsenalit, Arsen Venger, është i gatshëm që ta transferojë mesfushorin e talentuar francez të Lilë, Eden Hazar. Anësori belg ka shprehur dëshirën për të luajtur një ditë për Arsenalin dhe tani drejtuesit në “Emirates” kanë filluar të mendojnë më seriozisht për të. L

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:08.157Z

Galliani: Nuk do ta shesim Huntelaar

Zëvendëspresidenti i Milanit, Adriano Galliani, thotë se ata nuk planifikojnë ta shesin sulmuesin Klaas-Jan Huntelaar. Holandezi së fundi është lidhur me një kalim në kampionatin anglez, ku për të janë të interesuar një varg klubesh, përfshirë edhe Arsenalin dhe Manchester Unite

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:53.874Z

Reali ëndërron Van Persien

Sipas uebfaqes Caughtoffside. Real Madrid është i interesuar për transferimin e sulmuesit kryesor të Arsenalit, Robin van Persie. Ylli holandez ka shkëlqyer me paraqitjet e tij gjatë vitit 2011 dhe është shndërruar në futbollist të domosdoshëm për ekipin e Arsene Wengerit. Mirëpo, kont

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama