Rezultate te kerkimit per termin: +Arsenalin

Total: 2969
No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:31.211Z

Nasri nuk nxitohet për Arsenalin

Samir Nasri nuk po nxiton aspak që të firmosë për Arsenalin. Talenti i Olimpik Marsejës është shndërruar në objektivin kryesor të merkatos për trajnerin Arsen Venger, por menaxheri i 20-vjeçarit, Zhan Pier Berns tha: "Nuk duam që të nxitojmë për të hedhur firmën me Arsenalin. Po sh

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:37.416Z

Vermaelen vazhdon me Arsenalin

Qendër mbrojtësi Thomas Vermaelen e ka vazhduar kontratën afatgjate me Arsenalin. Futbollisti belg do të jetë pjesë e klubit londinez për katër vjet të tjerë. Përfaqësuesi belg, i cili u përball me lëndime të shpeshta që nga transferimi i tij në Londër nga Ajaxi në vitin 2009, do

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:37.997Z

Nuk e lë Arsenalin

Arsene Wenger e ka konfirmuar lidhjen që ka me Arsenalin, duke deklaruar se nuk po planifikon të largohet nga ‘Topçinjtë’, me të cilët është ende nën kontratë. Trajneri francez ka edhe tri vjet kontratë dhe thotë se në të ardhmen mund të bëhet trajner i Paris Saint-Germaini

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:51.156Z

Rusia shkaterron arsenalin e vet kimik

Rusia nis te shkaterroje arsenalin e vet kimik te akumuluar ne fabriken e Sucit qe prej vitit 1941. Ne inaugurimin e punes se saj ishin te pranishem perfaqsues nga SHBA Britania, Franca e Kanadaja vende qe kane kontribuar ne financimin e projektit. Kjo fabrike do te kete aftesine te shkaterroje 17

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:10.628Z

Toure mirëpret Arsenalin

Menaxheri i Yaya Toures ka bërë të ditur se mesfushori i Barcelonës mund të kalojë në Arsenal, si pjesë e marrëveshjes e cila do ta dërgonte Cesc Fabregasin në drejtim të kundërt. “Yaya është i lumtur në Barcelonë dhe do të largohej vetëm për një projekt të madh në një klu

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:04.634Z

Gervinho zgjedh Arsenalin

Nga Express më 01 korrik 2011 në ora 15:56 Sulmuesi i Lille Gervinho ka dhënë indikacionet më të mëdha se së shpejti do të kompleton transferimin në Arsenal. Gervinho është njëri prej futbollistëve që vazhdimisht spekulohej me kalim në Arsenal gjatë kësaj vere derisa menaxheri

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:17.765Z

Liverpool mposht Arsenalin në Emirates

Nga Express më 20 gusht 2011 në ora 15:39 Liverpool mposhti Arsenalin në udhëtim me rezultat 2-0 në njërën prej kryendeshjeve të xhiros së dytë të Premierligës, para asaj mes kampionit Manchester United dhe Tottenhamit që zhvillohet të hënën. Ekipi i Kenny Dalglish siguroi fitor

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama