Rezultate te kerkimit per termin: +Arsenalin

Meta: total 1000 / total_found 2977 / time 0.001 / keyword[0] arsenalin / docs[0] 2977 / hits[0] 3475 /
Arsen Venger do të largohet nga Arsenali pas 22 vitesh
  • 2018-04-20

Arsen Venger do të largohet nga Arsenali pas 22 vitesh

Pas plot 22 vitesh aventurës së Arsene Venger në stolin e Arsenalit i vjen fundi. Trajneri francez do të largohet nga topçinjtë e Londrës në fund të këtij sezoni edhe pse ka kontratë deri në vitin 2019-të me Arsenalin. Lajmi është komunikuar nga vetë Wenger ndërsa menjëherë më pa

Italia mban frymën, luhet derbi i Madoninës
  • 2018-04-04

Italia mban frymën, luhet derbi i Madoninës

Ekzaktësisht një muaj nga data e programuar, Milani dhe Interi rikthehen për të luajtur Derbin e Madoninës, më saktë takimin e tyre të prapambetur, që më datë 4 mars u shty bashkë edhe me gjithë ndeshjet e tjera të asaj dite, pas humbjes tragjike të qendërmbrojtësit të Fiorentinës

No Pic available
  • 2018-03-26

50 milionë euro për Hysajn, Bayerni gati blerjen rekord të Bundesligës

50 milionë euro për të vendosur një rekord të ri transferimesh në Bundesligën gjermane. Bayern Munchen është rikthyer në garën për Elseid Hysaj, duke rivalizuar me Juventusin në Serinë A, Barcelonën dhe Atleticon e Madridit në La Ligan spanjolle dhe Manchester United e Arsenalin në

Shorti i çerekfinaleve, të gjithë duan të shmangin Arsenalin dhe Atleticon
  • 2018-03-16

Shorti i çerekfinaleve, të gjithë duan të shmangin Arsenalin dhe Atleticon

Pas përcaktimit të 8 skuadrave çerekfinaliste të Europa League, e gjithë vëmendja shkon për shortin që do të hidhet në Nyon të Zvicrës, në orën 13:00, ku nuk parashikohet ndarja e skuadrave në koka serie, apo të ketë kufizime të tjera. Pra, secila nga 8 të kualifikuarat mund të

RREZIQET E TAKIMIT TRUMP-KIM JONG-UN
  • 2018-03-12

RREZIQET E TAKIMIT TRUMP-KIM JONG-UN

Takimi i propozuar ndërmjet Presidentit amerikan Donald Trump dhe udhëheqësit të Koresë së Veriut Kim Jong Un, e ka rritur vëmendjen ndaj ngërçit bërthamor mes Uashingtonit dhe Phenianit. Ndërsa nuk dihet ende nëse takimi do të zhvillohet, pyetja që ngrihet është nëse do të sjell

Faza e 1/8-ave vjen me sfida interesante, spikat Milan-Arsenal
  • 2018-03-08

Faza e 1/8-ave vjen me sfida interesante, spikat Milan-Arsenal

Europa League rikthehet sot me takimet e para të fazës së 1/8-ave, me 8 takime, të ndara në dy fasha oraresh dhe që do të transmetohen të gjitha live në ekranin e Supersport. Kështu në orën 19:00 vëmendja do të jetë në San Siro, ku Milani do të presë Arsenalin, në atë që që u c

Gattuso: Arsenali ka shumë kampionë, por luajmë pa frikë
  • 2018-03-07

Gattuso: Arsenali ka shumë kampionë, por luajmë pa frikë

Genaro Gattuso ka dalë në konferencën e zakonshme për shtyp, nga Londra, ku Milani i tij po përgatitet që të përballet me Arsenalin, të enjten në orën 19:00. Në sfidën e vlefshme për fazën e 1/8-ave të Europa Leagues, kuqezinjtë do të synojnë të marrin një rezultat pozitiv, për