Rezultate te kerkimit per termin: +Arsye

Total: 9993
No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:19.928Z

SHBA: Shkëmbimi me Rusinë, për arsye sigurie

Vendimi për shkëmbimin e agjentëve me Rusinë u mor për arsye të sigurisë së SHBA-së dhe humanitare. Ky është komenti i lëshuar prej Departamentit të Shtetit, nëpërmjet zëdhënësit Mark Toner pak orë pas arritjes së marrëveshjes me Moskën.“Një zgjidhje e shpejt

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:18.446Z

Dhjetë arsye për të vizituar Tajlandën

Turizëm – I famshëm në mbarë botën për plazhet përrallore, ato janë në fakt vetëm një pjesë e një game shumë të gjerë atraksionesh që mund të ofrojë Tajlanda, vendi i statujave të arta të budave, ku elefantët luajnë polo për të sponsorizuar të ardhmen e tyre  Ushq

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:36.813Z

Ekzekuton bashkefshatarin per arsye banale

Shkoder- Eshte kapur nga policia ne tentative per te braktisur bashkefshatarin e tij i cili gjendej i shtrire duke dhene jete perdhe teksa u qellua me menyre te pameshirshme nga 60-vjecari Mark Ndoja I menjehershem ka qene reagimi i forcave policore qe sapo jane vene ne dijeni per situaten jane mun

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:02.339Z

Albert Kamy Një arsye për të jetuar dhe një arsye për të vdekur

Autori i Lajmit: Redaksia “Një arsye për të jetuar dhe një arsye për të vdekur”, bashkë me shkrimtarin e mirënjohur francez Albert Kamy. Në 25 mars, do të mbahet një takim, që i dedikohet krejtësisht shkrimtarit francez dhe krijimtarisë së tij. Ky event do të zhvillohet në kuad

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:28.851Z

7 arsye për të vizituar Tiranën

Një tjetër portal online ( The Best Travel Places) ka promovuar Shqipërinë si destinacion turisik, por këtë herë në qendër të vëmendjes është kryeqyteti, Tirana. Ja çfarë shkruhet në këtë artikull që rendit arsyet se përse duhet ë vizitohet ky qytet, raporton Monitor: A keni

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:23.006Z

Guardiola Kroos ne stol Arsye taktike

Pep Guardiola ka thënë se Toni Kroos ka qëndruar në stol në dy ndeshjet e fundit të Bayern Munchen thjesht për arsye taktike. Mesfushori i kombëtares gjermane nuk ka luajtur asnjë minutë në fitoret e bavarezëve ndaj Eintracht Frank

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:47.062Z

OBSH: Nuk ka arsye per panik

Organizata Boterore e Shendetesise ka bere te ditur se shperthimi i gripit te derrave eshte stabilizuar, me pak se nje jave pasi u konfimuan vdekjet e para ne Meksike. OBSH beri te ditur se nuk ka arsye per te ngritur gadishmerine ne nivelin me te larte. Komisjonerja e BE per shendetesine sqaroi se

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama