Rezultate te kerkimit per termin: +Arsye

Total: 9993
No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:19.922Z

Dioguardi, ka arsye perëndimore kundër Berishës!

Nga Mero Baze   Joseph Dioguard është një ish- kongresmen republikan. Është kongresmeni i vetëm me origjinë shqiptare nga arbëreshët e Italisë. Ai është një republikan, i cili prej vitit 2002 ju përkushtua çështjes shqiptare në Ballkan përmes Ligës Qytetare shqiptaro- ame

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:00.514Z

4 arsye përse duhet vizituar Shqipëria

Këtë herë, janë australianët që kanë diçka për të thënë e për të sugjeruar për Shqipërinë. Findinglala është një blog interesant, i një vajze australiane, e cila është në kërkim të aventurave turistike. Në një nga udhëtimet e saj në Europë, ajo ka gjetur Shqipërin

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:28.004Z

Menaxheri: Cana s‘ka arsye të ikë

Menaxheri i Lorik Canës ka bërë të ditur se mesfushori shqiptar nuk ka asnjë arsye për t‘u larguar nga Olimpiku i Marsejës. Pas publikimit të lajmit se Reali i Madridit ishte i interesuar për shërbimet e kuqeziut, në radhët e klubit francez kanë filluar të shqetësohen për largimin

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:26.113Z

FOTOT/ 15 arsye për të vizituar Shqipërinë

Dëshironi të vizitoni Shqipërinë? Zgjedhje e mirë! Unë e vizitova atë vitin e shkuar dhe u dashurova pas saj. Është një nga vendet e mia të preferuar deri më tani, dhe këtu janë 15 arsyet pse të gjithë duhet të vizitojë Shqipërinë në vitin 2017! Ky është opinioni i Alexand

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:00.209Z

Kuçi: S’ka arsye për falje

Zëvendëskryeministri Hajredin Kuçi e ka mbrojtur sërish paraqitjen e pjesëtarëve të Forcave të Sigurisë të Kosovës, me armë në duar, në manifestimin e “Epopesë së UÇK-së”. Ai ka theksuar se “askush në këtë botë nuk mund të kërkojë nga ne që të mos i respektojmë hero

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:39.526Z

Irani kryen ekzekutime për arsye politike

Dënimi me vdekje Funksionarët e vijës së ashpër shtojnë ekzekutimet për të dobësuar Presidentin e moderuar Rritja e numrit të të dënuarve me vdekje dhe ekzekutimeve në Iran duket se lidhet me arsye politike, pasi disa nga të ekzekutuarit nuk kanë të shkuar kriminale, bën të ditur n

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:19.928Z

SHBA: Shkëmbimi me Rusinë, për arsye sigurie

Vendimi për shkëmbimin e agjentëve me Rusinë u mor për arsye të sigurisë së SHBA-së dhe humanitare. Ky është komenti i lëshuar prej Departamentit të Shtetit, nëpërmjet zëdhënësit Mark Toner pak orë pas arritjes së marrëveshjes me Moskën.“Një zgjidhje e shpejt

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama