Rezultate te kerkimit per termin: +Arsyeja

Total: 9993
No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:54.386Z

Masakra e Orlandos, zbulohet arsyeja

Një burrë pretendon se është në dijeni të arsyes së masakrës së kryer në Orlando të SHBA-ve nga Omar Mateen. Ai thotë se është i dashuri i Mateen, 29-vjeçarit që vrau 50 persona në një klub homoseksualësh. Disa të dhëna kanë treguar se Mateen i frekuentonte të tillë klube. B

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:48.297Z

FOTOT/ Del me gjoksin zbuluar në publik, ja arsyeja

Një vajzë 27-vjeçare nga Maryland, SHBA, ka sfiduar paragjykimet duke dalë me gjoksin e zhveshur në publik. Prej disa kohësh Chelsea Convington po lufton për lirinë e gjoksit, pra kundër diskriminit të femrave që zbulojnë gjoksin. Ajo ka edhe një blog ku publikon dhe dokumenton aktiv

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:57.320Z

FOTO e mikut të Trump çmend rrjetin, ja arsyeja

Guvernatori i Indianas Mike Pence po darkonte me familjen e tij kur u shkrep kjo foto që ka çmendur rrjetin. Ai shihet në një restorant me gruan dhe vajzën. Por në pasqyrën pas tyre nuk shihet reflektimi i vajzës. Kjo ndoshta për shkak të këndit nga është shkrepur fotoja. Disa kanë

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:45.123Z

Kjo foto ka shpërthyer rrjetin! Arsyeja është shumë prekëse

Kjo foto ka shpërthyer rrjetin pas publikimit të saj. Një nënë po i bënte dush foshnjës së saj që ishte me temperaturë ndërkohë që është fotografuar nga djali tjetër i saj, 5-vjeçar. Im bir mori celularin për të më njoftuar se më kishte ardhur një mesazh, dhe kur më pa në

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:17.957Z

FOTOT/ Arsyeja e çuditshme përse kjo nënë kërkon lëmoshë

Një nënë e 4 fëmijëve në Cumbernauld, Skoci, ka shpenzuar 200 mijë paund në operacione plastike për të qenë si një kukull Barbie. Amanda Love, 39 vjeç, ka bërë tre ndërhyrje në gjoks, por ende nuk është e kënaqur. Ajo po kërkon sponsorizime për të bërë një ndërhyrje të

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:37.957Z

FOTOT/ Boks në 12 mijë metra lartësi: Arsyeja? Një femër!

Tabloidi britanik The Sun raportoi dje një video ku shiheshin dy meshkuj dyke u zënë me grushta në një fluturim të Ryanair. Avioni bëri ulje të detyruar në Berlin pasi ishte nisur nga Londra për në Bratislavë. Tom Doyle 25 vjeç dhe Jamie Stoop 28 vjeç nisën të shaheshin deri sa u

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:22.962Z

FOTOT/ Zbulohet arsyeja: Pse u vra ambasadori grek në Brazil!

Ambasadori grek në Brazil u zhduk të hënën në mbrëmje për tu gjetur i vdekur të enjten. Ai u gjet i pajetë në një makinë të djegur, poshtë një ure në Rio de Janeiro/ Pas hetimeve fillestare, policia deklaron se ka gjetur motivin e vrasjes. Kyriakos Amiridis, ambasadori 59-vjeçar

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama