Rezultate te kerkimit per termin: +Arsyeja

Total: 9993
No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:13.380Z

Fotoja e fundit familjare: Por çfarë ka për të qeshur këtu?

A mund të jetë vdekja diçka me të cilën mund të qeshim? Kjo foto e kthyer në hit në Reddit, tregon një familje të lumtur, vetëm se arsyeja duket e trishtë. Personi në qendër të fotos thotë se "kjo është fotoja e fundit familjare". Fotoja është parë mbi 2.8 milionë herë. Ajo

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:20.259Z

Kosove zhgenjim per vizat

brbrKlasa politike ne Kosove shpreh shqetesimin e saj per mos heqjen e vizave nga Bashkimi Europian Kryeministri i Kosoves Isa Mustafa ka deklaruar gjate mbledhjes se qeverise ku u miratua programi per zbatimin e MSA-se se Brukseli po perdor standarde te dyfishta pasi Prishtina zyrtare ka plotesuar

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:36.167Z

Sheikët i afrohen Igli Tares

Igli Tare vazhdon të jetë i shumëkërkuar nga drejtorë të skuadrave të mëdha evropiane. Felipe Anderson është arsyeja që drejtori shqiptar është mjaft aktiv para merkatos së verës. Sheikët e PSG-së tani kanë k&e

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:39.265Z

Mourinho takon fshehurazi agjentin e Ronaldos

Jose Mourinho thuhet se është duke zhvilluar një takim të fshehtë me agjentin e famshëm të futbollistëve, Jorge Mendes. Agjenti i Cristiano Ronaldos dhe disa yjeve të tjerë thuhet se është në Angli ku ka lënë takim me Mourinh

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:24.822Z

PDK-në dhe LDK-në i "përçan" Gjykata Speciale

Dy partnerët e koalicionit qeveritar në mes LDK-së dhe PDK-së nuk i kanë votat e mjaftueshme për të votuar për themelimin e Gjykatës Speciale. Sipas një burimi të Klan Kosovës, arsyeja që disa deputetë nuk do të votojnë për këtë Gjykatë është se shteti do t'i mbulojë shpenzime

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:32.147Z

Po femrat shqiptare i presin flokët shkurt?

Numri i femrave që po i presin flokët shkurt është në rritje. Madje mund të thuhet se ky është trendi i këtij viti. Por nëse mendoni se arsyeja lidhet vetëm me tendencat dhe shijet personale, gaboheni. Sipas Sunday Times, popullariteti në rritje i këtij modeli flokësh është edhe nj

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:12.730Z

FSHF shpjegon vendimin e UEFA-s

brbrFederata Shqiptare e Futbollit e ka quajtur kontradiktor arsyetimin ne lidhje me vendimin e Komisionit te Disiplines prane UEFA-s ne denimin e kuqezinjve per incidentin e 14 te tetorit ne Beograd Sipas juristit te Federates nuk eshte marre ne konsiderate arsyeja e vertete perse eshte nderprere n

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama